"Nowy" Xbox Slim RGH problemy z grami. Prośba o porade.

MBuras91

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich, kupiłem pare dni temu na allegro konsole Xbox 360 Slim z dyskiem 250gb przerobioną RGH. Konsola miała nagrane 6 gier, odpaliła bez problemu. Na pokładzie znajdował się FSD. Gry odpalały normalnie niestety, po ok. 1h konsola sie zawiesiła. Reset i znowu po 40 minutach to samo... Pomyślałem gry lipne. Ogarnełem nową Forze przerobiłem obraz na God i znowu to samo 30-40min i zwiecha. Cóz pomyslałem zrobie format dysku, wgrałem na nowo xex,dash i tym razem aurore. Niestety to samo, albo zwiecha albo reset konsoli. Temperatury max to były: procek 68,Gpu 62 więc chyba w normie. Myślałem ze dysk padniety, nagrałem xex,dash,aurore i forze na pendrive i to samo...

Czy ja coś zle robie z nagrywaniem gierek ?? Czy mam pecha i poprostu ktoś mógł zle zrobic RGH i taka o to konsola została opchnięta na allegro... Jeśli to ewidętnie według was problem sprzętowy to orientujecie się czy serwis może być drogi ?? Może macie do polecenia na dolnymsląsku kogos kto to ogarnie ??

Gdzies czytałem ze zeby zrobic gry pod xex i tam odpalać, ale czy to cos zmienic może ??

Chciałem ją reklamować ale oczywiscie sprzedający milczy... A niechce zabardzo pakować 150zł w robienie RGH od nowa.

Wiem że są podobne tematy ale nie ma tam odpowiedzi moje pytania wszystkie.

Pozdrawiam
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
RGH od nowa. Co to za aukcja była?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Wypiac dysk zupełnie i odpalić z pena wszystko, jeśli nic nie da to uszkodzenie ram, sb lub procka

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

MBuras91

Świeżak
Świeżak
http://allegro.pl/konsola-xbox-360-4-gb-rgh-okazja-i6828282903.html?snapshot=MjAxNy0wNS0yOFQxMToyODozOFo7YnV5ZXI7ZmI1NDAxNTgzMjBiZjBjZjc0NTFmOWNhMDY1N2NmOWViMjVmOGFmMTM1OWJlMTdmZDI0YjNkYzJiN2ViMGViYw==

Dopytywałem czy sprawna, oczywiscie srata tata itp... yhhh Coraz gorsze to allegro.

Czyli musze przycisnac sprzedającego ze nie działa i starać sie odesłać...Bo 100zł jak nie więcej chwilowo nie mam na poprawke przeróbki
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nie rozumiem po co bawić się z przeróbkami jak gry na 360kosztuja już grosze a z rgh trzeba się bawić
 

Do góry Bottom