1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy Xbox z przeróbką a BAN.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Galan, Listopad 4, 2009.

1. Galan

Galan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
    Witam!
    Zamierzam kupić nowego xboxa 360 ale od-razu z przeróbką. I nasuwa mi się takie pytanie, czy jeśli będę miał tego xboxa przerobionego, ale jeszcze nic na niego nie wgrywałem ani żadna gra nie była uruchamiana to mogę dostać bana. Bo chodzi mi o to że zanim jakąś grę na nim uruchomię to najpierw pobiorę z liva aktualizacje jak wszystko się zainstaluje to odłączę od neta i dopiero zacznę grać. Więc mogę dostać BAN'a??

2. Lotnik421 Xbox One

3. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Za sama "przerobke" bana nie dostaniesz, dostac bana mozesz za granie w gry przed premiera albo za granie online na kopii ;).

4. nadros101

nadros101 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rzekuń/Ostrołęka
    jak będziesz grać offline i nie podłączysz do neta to nie będą mieli nawet jak cię zbanować, ale jeśli podłaczysz konsole do neta to jest możliwość że dostaniesz, bo tak naprawde nie wiadomo za co dostaje się bananka ; )

5. Galan

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
    Tylko że ja zamierzam podłączyć xklocka do neta zanim na niej coś uruchomię żeby pobrać wszystkie aktualizacje. A potem dopiero grać jak już wszystko pobiorę. Mam jeszcze pytanie. Czasami się zdarza że gra woła o zainstalowanie jakiejś aktualizacji. Więc jak wyjdzie IX. 1.61 na liteona to mogę podłączyć xboxa do neta i pobrać tą aktualizacje?

6. skrytobujca

skrytobujca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    najlepiej nie podłączaj konsoli do neta i bedzie git:D

7. Galan

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
    a aktualizacje? Nowe gry czasem o nie wołają i skąd niby miałbym je wziąć??

8. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Poczekaj aż skończy się fala banów i podłączaj. Ryzyko jest zawsze jednak jak widzisz nie wszyscy dostają bana

9. Stan

Stan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    ja normalnie lecę na "kopiach" cały czas offline, a jak chce coś ściągnąć to wsadzam jakąś oryginalną grę, podpinam kabel i zasysam, i można mówić że jak narazie mi się udaje :D
    i mam nadzieje że będzie tak dalej ;)

Wczytywanie...

Poleć forum