1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy Xbox: zawsze podpięty do internetu, bez używanych gier, dyski Blu-ray i nowy Ki.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Krawol, Luty 6, 2013.

1. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock

Tak, dobrze się domyślacie - oto kolejne plotki. Ale nie brzmią wcale tak nieprawdopodobnie. A i źródło jest znane z solidności.

Magazyn EDGE dotarł do źródeł, które twierdzą, że miały okazję obcować z nowym Xboksem. Czego się od nich dowiadujemy?

Nowy Xbox miałby być całkowicie uzależniony od połączenia z internetem. Nadal da się kupić gry w dystrybucji sklepowej - miałyby być sprzedawane na 50 GB dyskach Blu-ray. Jednak każda miałaby mieć kod aktywacyjny, co ograniczałoby jej redystrybucję. Xbox Live będzie na stałe zintegrowany z interfejsem konsoli, nie wiadomo jednak, czy usługa nadal będzie miała płatną opcję.

To byłoby dość odważne posunięcie ze strony Microsoftu, gdyby Sony w PlayStation 4 oferowało darmowe granie w sieci i możliwość samodzielnej zabawy bez ciągłego podłączenia do internetu.

Źródło potwierdziło też ogólną specyfikację konsoli: ośmiordzeniowy procesor AMD x64 o prędkości 1,6GHz, grafika z procesorem 800MHz obsługująca Direct3D11.x oraz 8GB pamięci RAM DDR3. Nie wiadomo jak duży byłby dysk twardy, ale wymóg podłączenia konsoli do sieci mógłby wskazywać, że sporo danych będzie trzymanychw informacyjnej chmurze.

Całkiem prawdopodobnie brzmi za to informacja o nowej wersji Kinecta sprzedawanego razem z konsolą. Urządzenie jest sukcesem, więc nieprawdopodobne, by nie było go nowej konsoli. A jakiś czas temu informowaliśmy, że firma Prime Sense szykuje już dużo mniejszego następcę tego czujnika, którego można by wbudować w jednostkę centralną nowego Xboksa.

źródło: Nowy Xbox: zawsze podpięty do internetu, bez używanych gier, dyski Blu-ray i nowy Kinect

2. Lotnik421 Xbox One

3. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    A co z ludźmi bez internetu ?

4. Raffcio

Raffcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Będą musieli kupić PS4 :( Życie... każdego szkoda :D

5. alfamaniek

alfamaniek Banned XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk,jura krakowsko-częstochowska,okolice ;-)
    Czytałem także o tej plotce wcześniej /parę godzinek w tył/ normalnie mnie też przeraża ta wiadomość ,jeśli będzie realna oczywiście. :apathy:

6. WerJar

WerJar Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódz
    No to klops, teraz xboxa nowego nikt nie kupi bo będzie wiedział że przeróbka ponad rok albo wcale nie zostanie zrobiona a gry wahać się będą ok. 300-500, Teraz z kumplem grą się nie wymieniasz aby on przeszedł na swojej konsoli a ty tą drugą na swojej. Tylko teraz gra będzie zintegrowana z kontem/xboxem? bez sensu nikt im tego dziadostwa nie kupi poza tymi co mają b. dużo pieniędzy.

Edit@: "miałyby być sprzedawane na 50 GB dyskach Blu-ray" poważnie? no teraz nie płyty tylko dyski będą zainstalowane w grze? śmiech na sali. A jak dysk padnie Blu ray? to co po grze mamy panowie.

7. HairyHeeled

HairyHeeled Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mało prawdopodobna informacja o grach używanych.
    Spowodowałoby to, że wiele ludzi przesiadłoby się na komputery, gdzie piracenie jest dziecinnie łatwe.

"Kupuję grę, żeby ją przejść, odsprzedać, a za odzyskaną kasę kupić nową. Po co mi sterta gier, w które nie gram? Będą się kurzyć na półce, a ja nie zagram w nic nowego bo nie będę miał kasy. Mam to gdzieś, przesiadam się na PC"

Też nie wierzę w wbudowany kinect. Konsola jest za duża, żeby ją postawić w dogodnym dla kamerki miejscu. A zewnętrzny kinect to dodatkowy sposób na zarobek.

Stałe połączenie internetowe pewnie będzie tylko zalecane.

A poza tym, nie ma co spekulować, plotki zawsze będą plotkami...

8. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    chodzi o płyty BD. jakie tam dyski. to by imao zawyzyło bardzo ceny.
    oczywiście wiekszość miejsca na takiej płycie to będą puste sektory i strata pojemności.

1 osoba to lubi.
  9. WerJar

WerJar Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódz
    Wiesz ale dla mnie to śmiech po prostu po co marnować miejsce na płycie takiej? bez sens dla mnie to jest. Kupią ci tą konsole co zarabiają dużo, na xboxa 360 to jakoś gry te jeszcze kosztują ale na tego nowego xboxa to tragedia! a co będę komentował to mój ostatni post tutaj w tym temacie.

10. Malan

Malan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dobczyce
    Z tymi używkami wbili by sobie sami gwóźdź do trumny, gdyż dużo osób "wymienia się grami" np. ja. Stały dostęp do internetu = kolejny gwóźdź. Specyfikacja bardzo słaba, ale to tylko plotki.

11. rikamaru

rikamaru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    E tam od razu marnować, już teraz niektóre gry zajmują po kilka płyt a co dopiero na next geny gdzie pewnie będzie wszystko w FULLHD teksturach które swoje zajmują jak i można na taką płytę upchnąć audio w jakimś Ultra True HD 2000 :p

12. Diabolique

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    żeby wciągnąć 45gb na takiej płycie to trzeba robić gry jak Uncharted 3. z czego jakieś 15gb to filmy 3d :)

13. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    ale bzdetyyy, nie wiem może to prawda ale ja w to nie wierzę! Wole poczekać na ogłoszenie przez Microsoft.
    Nie wydaje mi się by Microsoft zrobił tai bajer z tymi grami używanymi gdzie PS4 tego mieć nie będzie a prze to będzie dominować nad X. Wydaje mi się w MS dobrze to wiedzą, że to SAMOBÓJSTWO dla :greedy_dollars:

14. baczek87

baczek87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zabrze
    Piszecie, ze przez brak mozliwosci uzywanych czy piracenia sporo ludzi odejdzie. Ale co to Microsoft czy Sony obchodzi? Oni na tych ludziach i tak nie zarabiaja... Wiec jaka to dla nich roznica?

15. Renegatt

Renegatt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja mogę się wypowiedzieć za Anglików gdyż mieszkam w UK. No więc moi znajomi jakoś mało przejmują się wymianą gier chcą grać kupują grę w sklepie, może to kwestia wyższych zarobków. Namawiałem ich na przeróbki to zawsze padła odpowiedz "a poco?". Także na takich rynkach necrosoft i inni mają sporą szansę zaistnieć, jestem pewien ze U$A hamburgery nawet nie mrugną okiem na takie coś. Powiedzmy sobie szczerze, że dla Ms polski rynek to jest średnio ważny.

16. Diabolique

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    ale zarabiają na konsolach, jeżeli da się je przerobić. potem zarabiają na DLC, grach i wszelakich dobrach z xbl. mowa o LT. dziwnym trafem od 2009 nie było banów.

17. Malan

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dobczyce
    Według mnie M$ zauważył, że jest "jakiś" zysk na tych piratach ponieważ kupują golda, M$ Points i zdarza też się że kupują oryginały. Za samą konsolę sporo sobie skoszą na start, a przeróbka szybko nie wejdzie.

18. tom99pek

tom99pek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Stały dostęp do internetu dla mnie całkowicie przekreśla kupno nowego xboxa bo nie mam dostępu do internetu zawsze.

19. create86

create86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    taka opcja była do przewidzenia już dawno, popatrzcie na Diablo 3, nie masz oryginału nie pograsz dobrze do końca.
    zapewne tak i będzie z next genami, (weryfikacja internetowa i trochę danych w chmurze) nie oszukujmy się internet teraz można mieć za grosze (mobilny)
    zapewne gry będą miały możliwość tylko kilkukrotnej instalacji: dołączane 2 kody, jeden do sprawdzenia w bazie ile razy gra została zainstalowana, a drugi jako aktywator.
    co do kinecta, niektórzy mają konsolę z tyłu czy gdzieś nie na widoku tv więc raczej napewno będzie oddzielna, zapewne będzie jakiś super zaczep albo coś, że można 'przykleić do konsoli' albo w połowie schować w obudowie

20. Malan

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dobczyce
    Nie wszędzie jeszcze możesz mieć internet w Polsce z różnych powodów, a internet mobilny to porażka.

21. create86

create86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    myślisz że interesuje to microsoft, że w PL nie ma neta wszędzie? :D
    akurat rynek pl to słaby zarobek

Wczytywanie...

Poleć forum