1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy xbox.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sHn4pz, Styczeń 30, 2013.

1. sHn4pz

sHn4pz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Witam, chciałbym kupić nowego xboxa, ponieważ na moim starym Premium zaczęły wyskakiwać 2 czerwone diody. Jest to wersja z 2006 i w serwisie powiedzieli mi, że nie ma sensu tego naprawiać, bo i tak po naprawie niedługo padnie. Dlatego zdecydowałem się nad kupnem nowego. Chciałbym, aby nie przekraczał kwoty 700 zł. Niewiem, czy kupić nowego, czy też używanego, napewno nie chcę, aby był to przerabiany, ponieważ gram tylko na LIVE. Jeżeli używanego, to najlepiej, aby nie był starszy niż z 2009-10. Zastanawiałem się nad wersją SLIM 4GB, która jest w kwocie około 650 zł. Czy moglibyście mi doradzić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak dobrze poszukasz to poniżej 6 stów kupisz nową slimkę 4GB, kiedyś w TESCO widziałem za 559zł

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: Nowy xbox.

Do jutra w Tesco są xboxy 4gb za 579zl. Bierz w ciemno bo nigdzie nie ma lepszej ceny, nawet na allegro.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

5. sHn4pz

sHn4pz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Myslałem też nad wersją ELITE 250 GB. Co o tym sądzicie?

6. forel22

forel22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radom
    ja bym brał tego z tesco najważniejsze ,że gwarancje masz a dysk 250 gb to na allegro spokojnie dokupisz za jakies 170 zł .

7. sHn4pz

sHn4pz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Niestety, pieniędzy nie dam rady do jutra uzbierać. Będe w stanie kupić konsolę za około 3-4 tygodnie. Jest jeszcze jedna sprawa: Czy mogę sprzedać uszkodzoną konsolę PREMIUM (2 czerwone diody) w jakimś serwisie? Jeżeli tak, to jaka byłaby to kwota?

8. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Odp: Nowy xbox.

Na Allegro w dziale uszkodzone możesz wystawić ale na rozsądne pieniądze nie licz.konsola szrot zasilacz,hdd dodaj to ktoś pewnie łyknie :-D

Wysłane z mojego GT-S6500D

9. sHn4pz

sHn4pz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Ok, dzięki. Jaka byłaby to kwota? mam hdd 20 gb, wersja z 18-9-2006, zasilacz 12v. Mogę liczyc na 200-300 zł?

10. forel22

forel22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radom
  11. sHn4pz

sHn4pz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Ok, dzięki. Pójdę jeszcze do serwisu, zapytam się o wrzystko. Zadzwoniłem do serwisu, i powiedzieli, że z padami i słuchawkami z duużym szczęściem 250 zł

Wczytywanie...

Poleć forum