1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy xbox

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mukasik1994, Czerwiec 23, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. mukasik1994

mukasik1994 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Witamm, ostatnio przeglądając aukcje na allegro trafiłem na takie coś, co o tym sądzicie? :)
    KONSOLA XBOX 360 SLIM 250 GB WIFI + GRA GRATIS (1093484384) - Aukcje internetowe Allegro

2. Lotnik421 Xbox One

3. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nowy Xbox. Ta konsola będzie w Polsce 16 lipca. Konsole by ci wysłali po jego premierze. Mi się ta nowa wersja podoba. Gdybym nie miał swojego Xbox'a to bym kupił, ale się wstrzymał się do premiery i sprawdził co ludzie o nim sądzą.

Jeśli pomogłem kliknij Dziękuje :) .

4. maniak1994

maniak1994 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
    Prawdziwa ;) Ale konsole ci wysla dopiero 16 lipca , lub po. Ponieważ premiera dopiero 16 lipca :)

5. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    I jeszcze jedno. Po premierze tego nowego xbox'a 360 to wersje Elite i Arcade stanieją.

6. ZonkMan

ZonkMan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Ja bym poczekał z tydzień po premierze i poczytał opinie innych. Jak wszystko będzie Ok, to kupuj brachu. :p

7. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    I co mamy Ci powiedzieć? Zamykam, otworze jak powiesz o co chciałeś się zapytać.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum