1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy xbox360+rysowanie płyt??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kochan, Listopad 14, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Kochan

Kochan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witajcie, kupiłem wczoraj nowego Xbox360 elite nie miałem czasu wczoraj go podłączyć, teraz wróciłem z pracy podłączyłem caly wstep przeczytany wsadziłem nówke płytkę zaczęło robić aktualizacje i strasznie głośno chodził napęd. Po aktualizacji restart konsoli chce uruchomić gierkię wyskakuje mi komunikat żeby wytrzeć płyte ściereczka wyjmuje płyte a ona porysowana strasznie dosłownie jak by koła zataczać cyrklem po niej. Co teraz mam zrobić??

2. Lotnik421 Xbox One

3. tony.sanchero

tony.sanchero Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  4. Kochan

Kochan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    kupiona w carrefour ale nie wie po co dystrybutor ci do wiedzy

5. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    To jest właśnie czasem problem :D Czy konsola nie była czasem ruszana podczas gdy płyta była w środku?
    Spróbuj zgłosić to dystrybutorowi lub oddziałowi M$ (nie pamiętam komu trzeba) bo słyszałem, że jeśli uznają, że to wina napędu, a nie sam to zrobiłeś to podobno wymieniają na nowe płytki.

6. Kochan

Kochan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nei konsola nie byla ruszana stała w pionie

7. danko18

danko18 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    zle płytę wstawiłeś i sie porysowała inaczej nie da rady

8. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    reklamuj w sklepie powinni ci od reki wymienić

9. Kochan

Kochan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    byłem chcieli zabrać konsole na 2tyg. nie dałem ponieważ wiedza sprzedawcy była 0,bede walczył w M$ o poniesione koszty , płyta wypolerowana ..temat do zamknięcia

10. nasciturus

nasciturus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z Carrefore,m to Ci współczuję. Oni nie przyjmują zwrotów i reklamacji. Od lat omijam ich szerokim łukiem. Mają klienta w ... sami wiecie gdzie.
    Napisz jak się ta reklamacja potoczy. Jestem ciekaw. Moje parę lat temu zdechły i generalnie w plecy byłem.
    A jeśli uderzysz do Microsoftu też napisz bo mnie to ciekawi. Mam trochę oryginalnych płyt.

Co do konsol XBOX czytałem i rozmawiałem w różnych miejscach to faktycznie mają opinię rysujących płyty.
    Zapytaj na Nowomiejskiej 6 (jeśli będziesz) to usłyszysz "litanię" ;P

Moja konsola "leży" i wolę nie stawiać jej w pion. Płyty póki co są nienaruszone (i oby tak pozostało).

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum