1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy zakup XBOX 360 przerobionego

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krzychu0073, Styczeń 4, 2017.

1. krzychu0073

krzychu0073 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Jakiś (spory) czas temu kupiłem przerobioną konsolę Xbox 360. Nie wiem jaką wersja nie wnikałem, kupiłem i odłożyłem na półkę. Przez różne komplikacje konsola stała długo nieużywana, ale nadszedł czas na uruchomienie. Zakupiłem pada, zasilacz i uruchomiłem konsolę. I tutaj pojawia się problem. Ściągnąłem kilka najnowszych gier i spróbowałem nagrać na płytkę DL. Niestety pojawiły się jakieś błędy (pojemność płyty mniejsza niż wielkość plików) ale mimo to wymusiłem nagrywanie. Po wypaleniu płytek i włożeniu do konsoli w celu uruchomienia pojawia się komunikat w stylu, że gra wymaga aktualizacji. Pytanie jest takie czy to jest błąd wypalenia płyty (słabej firmy Platinium) czy jest to kwestia z czego co wyczytałem aktualizacji konsoli. Niestety, ale jestem zielony w temacie, nie wiem co mam w takim razie uaktualnić. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. elektor

elektor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Torun
    1. Aby grać w nowe gry trzeba zaopatrzyć sie w sprzęt nagrywający GDX3 czyli obraz większy niż płyta( albo IHAS LiteOna lub alternatywa X-Burner )
    2. Aktualizacja dasha obowiązkowa

4. krzychu0073

krzychu0073 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1. Dzięki, czyli rozumiem, że muszę zakupić nową nagrywarkę ? Są jakieś wersje zewnętrzne? Nie posiadam stacjonarki.
    2. W jaki sposób zaktualizować dasha?

5. jasiu1907

jasiu1907 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak najlepsze są ihas x24 b x to oznaczenie od 1 do 6 a najważniejsze jest literka B na koncu bo inne nie działają z flashem napędu chyba że przez x-burner

6. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    347
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Gdańsk
    Kupujesz przejsciowke z sata na USB i podlaczasz wewnętrzna jako zewnetrzna. Sam tak nagrywalem z laptopa.
    Edit: GDX3 lol
    Za błędy odpowiada Android

7. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    281
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    dasha aktualizujesz przez podłączenie xboxa do neta i aktualke pobierasz z xbox live

Wczytywanie...

Poleć forum