1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy zakup

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez destroy, Maj 16, 2011.

1. destroy

destroy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej. Domyślam się, że podobne tematu już były ale nie uzyskałem odpowiedzi na wszystkie pytania. Jakiś czas temu padł mi x360 premium, koszt naprawy nie opłaca mi się, więc doszedłem do wniosku, że kupie xboxa slim 250 gb. W związku z nim mam parę pytań:
    - co z awariami, występuje ROD, brak obrazu etc.?
    - jak tak to w jakiej częstotliwości. Dość często czy jednak awaryjność konsoli jest mała
    - mogę kupić slim 250gb za ~800zł w normalnym sklepie, z normalnym wyposażeniem (bez kinetic ofc) i normalną gwarancją :p. Czy opłaca się(nie w sensie ceny a ogólnej oceny sprzętu), a może jednak warto powrócić co wersji fat?
    - z tego co wikipedia mi podpowiedziała w wersji 250 nie ma kabla internetowego, czy to prawda? Sklepy mówią co innego, ale wole mieć pewność
    - czy przeróbka jest możliwa? mam zamiar przerobić konsole dopiero po wygaśnięciu gwarancji, choć i to nie jest pewne
    - jak wygląda sprawa z podłączeniem przez kabel VGA do monitorka, tak samo jak w fat czy zaszły jakieś zmiany i przykładowo nie ma takiej możliwości?
    - a jak z podłączeniem do telewizora? wspiera jeszcze telewizory kineskopowe?

Co prawda na niektóre z tych pytań odpowiedź znam lecz nie są to pewne źródła. Wolałbym uzyskać odpowiedź od osób, które są w temacie na bieżąco, ew. posiadają slim 250 gb. Pozdrawiam. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1064
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Dobra cena za konsolę więc warto zabrać. Co do awaryjności można powiedzieć że praktycznie ona nie istnieje.. Do tego masz gwarancję, hmm przer5óbka tylko modele produkowane do lipca 2010 dają się flashować. Lecz do czasu wygaśnięcia gwarancji każdy model będzie:). VGA tak samo jak grubasy

4. destroy

destroy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Świetnie. Wielkie dzięki za pomoc :). Odpowiedź na pytanie o telewizor kineskopowy nie jest mi potrzebna, ze względu na VGA. Jednak chciałbym widzieć jak wygląda sprawa z kablem.

5. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Byle byś miał wejście Euro , bądz chinch w TV CRT to dasz rade podłączyć.

EDIT.
    Oryginalnie kabel zakończony jest chinch , ale w skład zestawu wchodzi przejściówka Euro.

6. Konstanty Pendrive

Konstanty Pendrive Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Hah mi i mojemu koledze slimka padła po 6 miesiącach na RDOD-a. Rzeczywiście bez awaryjne.
    Mi się wydaje że miałem kabel w pudełku ale ręki uciąć sobie nie dam

7. destroy

destroy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki wielkie. Wszystkim dałem "dziękuje".

8. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Cena jest bardzo dobra. Bierz bez zastanowienia :)
    Co do przeróbki jak chcesz przerobić po wygaśnięciu gwary to musisz czekać 3 lata :)
    Xboxa 360 można śmiało podłączyć do TV kineskopowego ale obraz będzie przeciętny, najlepiej podłączyć pod monitor LCD jak takowy masz :)

9. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Ta chyba jak sie z nimi mizializcie we 4 pod kocem...

10. Blader

Blader Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja kupiłem slim 250gb za 900 zl na allegro i nie narzekam, jeśli masz okazję to kupuj :d

Wczytywanie...

Poleć forum