Nowy zwiastun i szansa na beta-testy The Secret World

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Powstające od pewnego czasu sieciowe dzieło firmy FunCom – gra zatytułowana The Secret World próbuje być przedstawiana jako MMO inne niż wszystkie. Jeśli interesujecie się nową grą twórców po****dającego Age of Conan, czytajcie dalej!

Nowe informacje o tym ciekawym projekcie miały zostać ujawnione jutro, podczas Penny Arcade Expo 2009, tymczasem Ragnar Tornquist z FunComu zdradził co nieco już dziś. Po pierwsze i najważniejsze, na oficjalnej stronie gry możecie rozwiązać test osobowościowy, który zasugeruje do którego z trzech tajnych stowarzyszeń w świecie The Secret World powinniście przynależeć. Autor wiadomości na podstawie udzielonych odpowiedzi został przyporządkowany grupie Dragon (pozostali to Templariusze i Iluminaci), co oznacza że lubi konspiracje i bycie tajemniczym oraz jest łatwo niedoceniany (co oznacza, że jego wrogowie szybko tego pożałują). Po rozwiązaniu testu można zapisać się do społeczności TSW, co da szanse zdobycia klucza do beta-testów, dodatkowych gadżetów w rodzaju tapet i awatarów, aż po specjalne przedmioty wewnątrz samej gry.

Po drugie, na tej stronie możecie obejrzeć krótki, świetnie zrealizowany i bardzo klimatyczny zwiastun filmowy. A po trzecie, szef projektu, wspomniany już Ragnar Tornquist powiedział o natchnieniach z jakich zespół korzystał przy budowaniu The Secret World: „Inspiracji czerpaliśmy z książek historycznych, mitologii, legend miejskich i popkultury by potem wymieszać je we wspólnym wszechświecie. Gra rozpoczęła się 7 lat temu, ale historia w niej opowiadana rozciąga się dosłownie na miliony lat w przeszłość.” Brzmi ciekawie. Czy dacie drugą szansę FunComowi i przetestujecie ich nowy, tajemniczy świat?


To co? Nazwiesz mnie emo jeszcze raz?





 

Sense1

Użytkownik
Użytkownik
Filmik nawet spoko :D W teście wyszło mi że jestem Dragonem :D Ciekaw jestem co z tego wyjdzie
 

Do góry Bottom