1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy zwiastun Mass Effect 2 już w sieci

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TymonPRO, Maj 15, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami twórców, na oficjalnej stronie Mass Effecta 2 opublikowano nowy zwiastun, omawiający kilka elementów gry. Przede wszystkim jednak materiał jest zapowiedzią tego, co zobaczymy na nadchodzących targach E3. Wiemy więc, że obecni na miejscu dziennikarze będą mogli na pewno zagrać w pierwszą oficjalną wersję demonstracyjną oczekiwanej przez wielu fanów produkcji.

Autorzy opowiedzieli o zmianach, których możemy spodziewać się w grze. Z poprzedniego ujawnionego filmu mogło wynikać, że bohater pierwowzoru umrze. Niestety tej kwestii jeszcze nie wyjaśniono, ale twórcy potwierdzili, że rzeczywiście decyzje podjęte w pierwszej części wpłyną na fabułę drugiej odsłony. Mając zapisany stan gry z Mass Effecta nie spotkamy przykładowo postaci, które wcześniej zabiliśmy.

Poznaliśmy ogólny zarys tego, co BioWare ma zamiar osiągnąć w kontynuacji swojej świetnej serii. W grze ponownie zobaczymy sporo dynamicznej akcji. Pojawi się miedzy innymi system ciężkich broni. Walka będzie o wiele ciekawsza dzięki rozbudowanej sztucznej inteligencji i dużej ilości możliwości (np. odstrzeliwanie kończyn). Autorzy podkreślają, że ich dzieło ma być po prostu intensywnym doznaniem.

Całość będzie też o wiele mroczniejsza, co przejawi się zarówno w wyglądzie otoczenia, stylistyce oraz samej fabule. Zwiedzimy lokacje nawiązujące między innymi do opowieści o gangach i Dzikim Zachodzie. Poza tym otrzymamy standardowe elementy – ciekawe postacie, rozbudowaną historię, więcej gatunków obcych, usprawnioną oprawę wizualną. Wszystko to zostało wzbogacone krótkimi urywkami rozgrywki.

Nowy zwiastun Mass Effect 2 już w sieci | Wiadomoœć 2009-05-15 18:40:03 | GRY-OnLine

2. Lotnik421 Xbox One

3. hawkes

hawkes Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łapy
    Uuhuhu, nie mogę się doczekać! Pierwsza część tak mnie wciągnęła że nawet kupiłem o niej obie ksiażki. Szkoda mi tylko Normandii na końcu filmiku ;/

4. Partyzant

Partyzant Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ozorków
    Ja równiez nie moge sie doczekać, z 3x przeszedłem pierwszą część.

5. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Świetnie. Jedynka bardzo mnie wciągnęła. Czekam na kolejną odsłonę.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum