1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy zwiastun Tony Hawk's Pro Skater 5 przypomina erę PS2

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 25, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Tony Hawk wraca w Tony Hawk's Pro Skater 5. Niegdyś świetna, a aktualnie podupadła seria w rękach Robomodo stara się odrodzić. Nowy materiał wideo zabiera nas do czasów PS2, ale niestety nie robi tego w ten sposób jaki byśmy chcieli.

Gdy zobaczymy jak na ten moment wygląda gra, to pozostaje modlić się by Robomodo pokazywało nam wstępną wersję na PS3. Bo jeśli ostatecznie tak ten projekt będzie wyglądał na PS4, to pozostaje zastanowić się jaki budżet Activision przeznaczyło na wskrzeszenie marki. Bo mam wrażenie, że zdecydowanie za mały.

Tak, wiem, nie grafika ma robić fun w grze, ale gdy wspomnimy chociażby Tony Hawk's Pro Skater 3 to wyłoni się nam kawał grywalnej produkcji z bardzo dobrą jak na tamte czasy grafiką i animacją.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Będę chamski.. ale Tony coś źle wygląda.. Czyżby widział jak ta gra ma wyglądać i tak to na niego wpłynęło? hehe..

Ogólnie mam nadzieje, że to jakaś początkowa Alpha bo jak nie to lipa totalna.

Nawet jak była by to wersja na PS3 i X360 to istna TRAGEDIA.

Wczytywanie...

Poleć forum