1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nowy...

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Net360, Luty 6, 2011.

1. Net360

Net360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jestem nowy :) Jest duża szansa że na wakacje dostanę Xboxa 360 tylko nie wiem jakiego wybrać - czy kupić tanią wersję Arcade, czy dołożyć parę złotych i kupić równie tanią wersję Slim 4GB czy dozbierać i kupić Slim'a 250GB?

Net.

2. Lotnik421 Xbox One

3. adi61

adi61 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak masz wybór polecałbym Ci odrazu slim 250gb

4. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Jak chcesz nowego to tylko slim bo arcane fat juz nie robia, wedlug mnie kup z dyskiem wieksza wygoda

5. Net360

Net360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiec chyba jednak wezmę 250GB :) Jeszcze takie pytanie - jeśli nie mam wifi w domu to nie mogę grać na live ?

6. adi61

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    słuchaj jeśli masz internet i modem to podłączasz internet pod konsolę łączysz się z XBL i smigasz a Wifi to ugodnienie np jak chcesz grac na XBL a ktoś np z rodziny jeszcze korzystal z internetu.

7. Brudsien

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    WIFI to tylko jeden ze sposobów laczenia sie z netem czy to przez kabel czy tez bezprzewodowo zeby grac przez neta musisz wykupic abonament gold

8. adi61

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @up
    normalnie w nowej konsoli jest 1 miesiac live gold za darmo a przy niektorych nawet 3 miesiace to zależy a tak to wykupuje się abonament żeby móc grać na XBL

9. Net360

Net360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Teraz wszystko wiem :D dziękuje wszystkim za odpowiedzi i proszę o zamknięcie.

10. Brudsien

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    We wszystkich nowych jest 1 miesiąc gratis na trzech kontach ktore sie stworzy za pomoca konsoli co daje w sumie 3 miesiace ale na trzech kontach jak bedziesz je zakladal co miesiac

Wczytywanie...

Poleć forum