1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NPD przedstawia: najpopularniejsze gry grudnia i całego roku w USA

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 17, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    GTA V wypadło w grudniu ze ścisłej czołówki najlepiej sprzedających się gier w USA. Produkcja Rockstara i tak była jednak najczęściej kupowaną pozycją w minionym roku na tamtejszym rynku.

Grand Theft Auto V zgarnęło dublet. Już wcześniej informowaliśmy, że była to najlepiej sprzedająca się w ubiegłym roku gra w Wielkiej Brytanii, teraz doszło do tego zwycięstwo w Stanach Zjednoczonych. W całorocznym podsumowaniu NPD produkcja Rockstara wyprzedza Call of Duty: Ghosts i Madden NFL 25.

Miesiące, jakie minęły od premiery GTA V zrobiły jednak swoje i w samym grudniu gangsterski tytuł uplasował się dopiero na siódmej pozycji (spadek z piątego w listopadzie). Za oceanem w ostatnim miesiącu ubiegłego roku królowały strzelanki - zwyciężyło wspomniane już Call of Duty: Ghosts, a tuż za nim uplasował się Battlefield 4. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również gry sportowe.

Oba rankingi przedstawiamy poniżej.

Najpopularniejsze gry w USA w grudniu 2013:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Fabianno

Fabianno Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    powiedzcie mi drodzy maniacy coda jak to jest płacić ciągle za te samą gre tylko z innymi mapami gruby hajs? nie szkoda wam kasy? rozumiem brytyjczyków czy amerykanów ale nie rozumiem jak w polsce gdzie najnizsza krajowa to 1200 zł jak mozna tak marnotrawić pieniądze na tak żałosny produkt jakim jest cod czy battlefield.. te gry od swoich poprzednikow nie roznia sie niczym poza mapami.

4. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wiesz ghosts jak dla mnie dużo się różni od poprzedniczek. A i ogólnie dla mnie to jest plus że tryb Multi się aż tak nie zmienia bo podoba mi sie właśnie taka rozgrywka wiec jeśli wychodzi kolejny cod to i tak bedzie mi sie podobał dlatego ze mogę pograć w tryby nowymi broniami na nowych mapach. Dodając do tego nowe killstreaki. Dla mnie Multi jest sprawdzone i nie chce abyś zmieniali właśnie ten tryb calkowicie

Wysłane z telefonu L710

5. fazarro

fazarro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    fabianno, to jaką grę warto kupić w polszy? daj jakąś wskazówkę. najlepiej zrób jakąś tabelkę. coś w stylu:

jeśli zarabiasz od x do y - kup to a
    jeśli zarabiasz od y do z - kup to b
    jeśli zarabiasz od z do ... - kup to c

zrób wersję do druku - każdy sobie wydrukuje i będzie nosił w portfelu. jak będzie wybierał grę to przynajmniej będzie wiedział co kupić. aha! i prosze aktualizuj w miarę często tą tabelkę.

dziękuję.

6. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    @Fabianno Nic Ci do tego, kto jaką grę sobie sprawia co wypłatę, czy tam co ileś miesięcy. Przecież to nie z Twojego portfelu wyjmują pieniądze na grę. I jak dla mnie dobrze, że CoD czy BF się nie zbyt zmieniają, bo obie te gry mają dla mnie perfekcyjny, aczkolwiek całkowicie różniący się od siebie gameplay.

2 użytkowników lubi ten post.
Wczytywanie...

Poleć forum