nteraktywny film zombie [wideo +18]

Becuś

Użytkownik
Użytkownik
Wiem, że nie ma to nic wspólnego z xbox'em, ale jest to tak świetnie zrobione, że każdy powinien to zobaczyć ;) Jak coś to proszę usunąć ten temat. Pozdrawiam.



Dla wszystkich geeków oraz wielbicieli sympatycznych blondynek, zombie, krwi i pizzy (niekoniecznie w tej kolejności) mamy coś dobrego.

Brakuje tylko piwa i napisów, bo akcent głównego bohatera bywa momentami niezrozumiały. Oczywiście nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, tak jest zabawniej.


Nie zepsuję Wam specjalnie gry jeżeli ujawnię, że interaktywne nagranie to po prostu bardzo pomysłowa reklama pizzerii HELL Pizza.

Reklama jest świetnie zrealizowana i zabawna aż do samego końca więc nawet jeżeli zginęliście, na którymś z wcześniejszych etapów, to warto ponownie spróbować swoich sił w starciu z zombie.

Źródło: Grrr
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Krawol

Banned
Użytkownik
hahhaaa dobre left 4 dead :D było by
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
"Grałem", fajny pomysł z takimi grami, wcześniej grałem w inną co się blondynę-sąsiadkę podrywało :)
 

Kuba 2255

Banned
Niezłe ;D
 

Ricko

Użytkownik
Użytkownik
Interaktywny Street Fighter na Youtube: YouTube - Youtube Street Fighter
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
Wiem, że nie ma to nic wspólnego z xbox'em
dlatego powinno byc w offtopicu ale sam film fajny :D
 

iTyle

Użytkownik
Użytkownik
Filmik genialny !
 

SebeekS

Użytkownik
Użytkownik
Filmik fajny :p skok na skuterze w ostatniej części zabójczy :DD
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Świetne.W Nowej Zelandii to mają pomysły na reklamę :)
 

ReXx

Użytkownik
Użytkownik
Da ktoś link do skutera bo nie chce mi się drugi raz oglądać.
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Nie musisz oglądać całego.Wystarczy,że obejrzysz tą część,na której wtopiłeś i cofnie cię tylko do wyboru decyzji.
 

Flapyxb

Użytkownik
Użytkownik
Świetne! Haha, tylko że wszystkie moje odpowiedzi były złe :D
 

Bursztyn1964

Banned
Użytkownik
Ahahaha najlepszy skuter ;)
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Skuter wymiata .
Większość wyborów miałem złych, ale i tak obejrzałem wszystkie... 'odcinki'. Genialnie to zrobili. Do tego, za tą zabawę dostajesz 1,5L Coli gratis (przy zamówieniu Pizzy). Po obejrzeniu tej reklamy od razu zamówiłbym Pizze, ale wiadomo... sporo by wyszło za dostawę :D Jeszcze raz, wielkie brawa dla nich za reklamę, nawet filmów w Hollywoodzie tak nie reklamują :D
 

Loord

Użytkownik
Użytkownik
Świetni ludzie :) świetna reklama .
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
najlepsza jest nagroda. roczna dostawa pizzy od nich :D szkoda ze tylko na terenie nowej zelandii
i
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Bardzo oryginalne :D
Aż mam smaka na pizze:p
 

Jablo33

Użytkownik
Użytkownik
Genialne! Więcej takich :D 5/5
 

Do góry Bottom