1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ntsc działające na Pal'u

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez baqubak, Sierpień 24, 2010.

1. baqubak

baqubak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam potrzebuję listę gier NTSC działających na konsoli w systemie plików PAL, szukałem na forum niemogę znaleść odpowiedniego tematu

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bigggi

Bigggi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ntsc i Pal to region w jakims gra jest wydawana. Ntsc- Usa , Pal - Europa. Dzialac na pal'u moga jedynie region free

4. baqubak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Chodzi mi wlasnie o liste gier free region sorki nie zprecyzowalem pytania

5. fake4r

fake4r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
  6. baqubak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wlasnie ta tez znalazlem tylko z niej zbyt wiele nie wykminilem i niewiem czy jezeli kupujac gre w stanach bedzie mi dzialala w europie ;p

7. sunrise103

sunrise103 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dzierżoniów
    Kurde, ja mam Tekken6 w systemie NTSC 3 i gram normalnie na mojej konsoli kupionej w rtveuroagd i nawet na necie pocinam. Więc T6, chodzi na PAL'ach. :D

8. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Na allegro widziałem RDR za 50zł więc popatrzyłem na opis koleś pisze tak że ten RDR jest w NTSC ale działa w PAL

9. BioComp

BioComp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie wiem czy to dobry temat, ale nie chcę zakładać nowego, a myślę że w temacie. Po uruchomieniu konsoli, telewizor przechodzi w tryb NTSC - obraz jest lekko rozciągnięty - to normalne? Konsola rzekomo PAL'owska na europę...

10. bolczyk

bolczyk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Pal oraz ntsc są systemami wyświetlania obrazu. Mogą być gry ntsc region free i będą chodzić normalnie na paloskiej konsoli chyba że tv nie wyświetla ntsc. usa eng itp. to kody regionów w których gra będzie działać. Jeżeli jest region free to będzie działać na całym świecie.

Wczytywanie...

Poleć forum