1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NTSC granie online

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez badmeetsevil, Maj 21, 2013.

1. badmeetsevil

badmeetsevil Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Czy na konsoli która odtwarza tylko gry NTSC będę mógł się zalogować na polskie konto xbox live i grać online w Polsce (w gry NTSC)?
    A druga sprawa to czy jest wogóle jakaś możliwość przerobienia konsoli żeby odtwarzała gry PAL?
    Szukałem to na większości forach, ale nigdzie nie znalazłem konkretnej odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    mozesz zrobic RGH wtedy konsola bedzie odtwarzac kazdy format, innej mozliwosci nie ma, co do konta na live to raczej nie ma to zadnego znaczenia jaki jest region

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Moge ci ja zrobic na pal koszt 100zl z przerobka na ixtreme 3.0

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

5. badmeetsevil

badmeetsevil Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W sumie to przerabiać za bardzo nie muszę, bo 2 gry NTSC będę miał i to na tych mi zależy Forza 3,4 :playful: Lata temu jedno konto "PL" założyłem, i tak się zastanawiałem czy będzie coś stało na przeszkodzie z logowaniem się na konsoli która odtwarza tylko gry NTSC, ale jak mówisz że raczej nie będzie problemu to okey :)

Wczytywanie...

Poleć forum