NTSC i PAL pomoc w odnalezieniu gier.

bielawski14

Świeżak
Świeżak
Witam.
Mam problem otóż posiadam xboxa z ameryki gdzie jest system NTSC. Mam w planach kupno kinecta do xboxa, dowiedziałem się już że sam
kinect będzie działał ale teraz wychodzi kolejny problem gdyż potrzebuje gry, które można odtwarzać na NTSC lub PAL/NTSC bardzo bym prosił
gdyby ktoś miał może spis gier działających na NTSC i najlepiej byłoby gdyby było to przetestowane. Bardzo prosze o spis gier na kinecta
polskiego ale działających na NTSC. Z góry dzięki.
Pozdrawiam
 

PokerFacowaty

Użytkownik
Użytkownik
Każda gra jest na NTSC i PAL, więc strzelam że nie ma list. Musisz po prostu znaleźć daną grę w formacie NTSC, albo region free, która działa na każdej konsoli. Jakimś wyjściem jest także przeróbka RGH, wtedy masz gdzieś czy to NTSC czy PAL, RGH obsługuje każde gry. A co do kinecta - nie ma żadnego znaczenia skąd on jest. Może być z chin ludowych, a xbox z ameryki i i tak gry będą chodzić tylko w NTSC.
 

bielawski14

Świeżak
Świeżak
Nie wiem bo naprzykład jak jest gra kinect adventures to ona jest tylko na PAL nie wiem może tylko jest tak napisane ale gdy naprzykład
pożyczam kolegom gry na xboxa to większość im nie działa chyba że na kinekcie jest inaczej i nie ma to znaczenia.
 

critical

Użytkownik
Użytkownik
W Polsce kupisz raczej gry PAL, a jesli chcesz w NTSC,PAL,czy RF to musisz zaopatrzyć się w "kopie" w odpowiednim formacie/systemie :D
 

PokerFacowaty

Użytkownik
Użytkownik
DUDE! Jedna kopia gry jest ALBO na NTSC albo na PAL, czasem jest tylko region free! Jeśli pisze na pudełku że PAL, to nie znaczy że gra jest tylko w PAL. Jedna kopia gry (jedna płyta, inaczej) nie może być i na NTSC i na PAL, chyba że to region free, więc normalne że gry twoich znajomych, które są na PAL nie pójdą na twojej konsoli NTSC. A twoje gry na NTSC nie pójdą na ich konsolach. Musisz kupować gry NTSC. Powtarzam: Każda gra jest i na NTSC i na PAL. Że na pudełku pisze, że to PAL, to znaczy że akurat ta kopia gry jest na PAL, i to nie znaczy że nie ma jej w NTSC, a jedna kopia (pudełko) gry jest na NTSC albo na PAL. Musisz kupować gry z symbolem NTSC, i tyle, a o pożyczaniu od znajomych możesz zapomnieć.
 

bielawski14

Świeżak
Świeżak
Ok. dzięki za odpowiedz
 

Do góry Bottom