1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ntsc region free

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez KwieciuJr, Sierpień 26, 2011.

1. KwieciuJr

KwieciuJr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Witam. Mam następujący problem. Mam na dysku obraz Soul Calibur'a IV. Po pierwsze, jeżeli jest to NTSC Region free, powinno pójść na mojej konsoli? Wypalilem i zamiast okienka z odpaleniem gry jest "otworz DVD"
    Przed wypaleniem uruchomilem 360wavespatch'era. Z wave 2 przerobiłem na wave 3. Moze to byc wina właśnie tego?
    Z góry dziękuję za pomoc.

naprawde nikt nie wie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Są dwa rodzaje regionów:
    NTSC i PAL
    Region free oznacza że gra odpali na każdej konsoli.

Myśle że poprostu miałeś grę w NTSC....a nie RF

4. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    wedlug mnie wina programu ja bym uzyl programow ppf-o-matic3.exe i v14-15.ppf. jakby bylo cos nie tak z regionem by ci pisalo. moze do tego dojsc ze plyta zlej jakosci

Wczytywanie...

Poleć forum