1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nuketown 2025 przeszło do historii ?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez nakoz, Listopad 20, 2012.

1. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Postanowiłem napisać to w newsach bo info dość istotne. Dziś został wyłączony tryb Nuketown 2025 24/7 w BO2. Wiadomo że mapa była dostępna dla osób zamawiających pre-ordery. Nie cieszyły się one nią długo bo niecały tydzień. David Vonderhaar z Treyarch na swoim tweeterze napisał:

"Nuketown 2025 / 24-7 will be back for special events. You can always play it with your friends in Custom Games."

Ja osobiście czuję się oszukany i zawiedziony. Mapa fajna jak w poprzedniej części i były tam niezłe zadymy zwłaszcza w trybach: Hardpoint i Headquaters. Pomijając już fakt że nigdy nie dostałem reklamowanego Double XP w miniony weekend ale to nie problem bo prestiże w BO2 tłucze się niewiarygodnie łatwo ale osoby które zamawiały przed premierą dostały kody a teraz mają na dyskach mapę której nie można odpalić inaczej niż w grze prywatnej. Żenada...

dla XBF Nakoz

2. Lotnik421 Xbox One

3. 4Fun

4Fun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Odp: Nuketown 2025 przeszło do historii ?

to sobie pograłem... niech na święta dadza...

ZaTapatalkOwane z Samsung Galaxy Y

4. newuser1

newuser1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  5. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Ja dzisiaj grałem. Zamiast DLC jest teraz "BONUS" szuka nam zwykłe mapy + niekiedy Nuketown 2025.
    Ale żałosne posunięcie z ich strony -.-

6. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Też tak myślę.

Alert D29;//Tapatalk to zabugowane zło

Btw. Kolejny raz kupiliście tą śmieszną namiastkę gry, ponownie im zaufaliście, a oni ponownie Was 'wydymali'. Gratuluję Panowie, wspierajcie złodziejstwo dalej, a na bank sytuacja się poprawi :)

Takie zachowanie przypomina mi zachowanie psa. Można go karcić i bić wielokrotnie, a on i tak wróci i będzie nadal wierny. Niby godne podziwu, ale ileż taka postawa żalu wzbudza.

3 użytkowników lubi ten post.
  7. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    kup DLC z 4 mapkami, zagrasz tylko w weekend. HAHAHA dobrze, że nie kupowałem tego tasiemca
    ciekawe co jeszcze wytną

8. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    A ile kopii Black Opsa się sprzedało!
    Wszyscy Ci ludzie, składający pre-ordera zostali wystawieni. Wszystko dla kasy.

9. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX

Znając życie 90% kupujących sie cieszy a MW4 Pobije kolejny rekord...
    Actishition

Sent from my new Samsung Galaxy SIII

10. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Może i szuka ale musisz trafić żeby w lobby wszyscy mieli tą mapę pobraną czyli to średnio prawdopodobne. Najśmieszniejsze jest to że na XBL dalej widnieje filmik reklamujący mapę, ogólnie zrobili z tego wielką pompę, motor napędowy a teraz to po prostu kpina. Gdybym wiedział to bym sprzedał ten kod zaraz po premierze bo chodziły po kilkanascie euro.

edit. właśnie wszedłem na fejsa kolega miał rację:

NUKETOWN 2025 is BACK in the "BONUS" playlist! We have won the fight! Thank you to EVERYONE who spread the word and shared the video/signed the petition & thank you to Treyarch for listening!

11. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Ale co wybrac jesli komus totalnie nie odpowiada Battlefield 3 ?
    Medal of honor ? Homefront ? CS GO ?

Sytuacja bez wyjscia. Cod to jedyny wojownik na rynku. Dlatego kazdy kupuje kolejna odslone. Jest to jedyna gra w jaka maltretuje konsole online od bardzo dlugiego czasu - i nie wiem ale dla mnie to swietna gra - moze i nie wprowadzaja wielu zmian ale dalej tworza dobre tytuły godne uwagi.

Niektorzy sie wypowadaja - nie kupowac, nie brac itp - to nie beda robic lipy:) Przypomina to troche sytuacje cen benzyny w Polsce. Ciagle rosna ale ludzi i tak biora. Co jakis czas bojkot stacji paliw ktory i tak konczy sie fiaskiem bo to jakis internetowy sziiiit :) Jedyna opcja jest tylko jakies inne ALTERNATYWNE rozwiazanie jak nie wiem np pojawienie sie tanszej ale tak samo dobrej konkurencji, tanszych zrodel wydobycia, czy prawdziwy bojkot panstwowego rzadu ktory powienien trzymac konrole nad tym wszytskim.

12. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Pozwólcie że podsumuję tą serię:

"Hahahahahahahahhahaha"

Ekhm...

Dziękuję.

13. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Skoro gracze (W tym ja) zostali "wydymani", bo zamówiliśmy preorder Black Ops II, to co powiedzieć o graczach zamawiających preordery MoH: Warfighter? Wolę tego nie pisać. A no taak, no bo przecież GROM....

1 osoba to lubi.
  14. DarkDevil03

DarkDevil03 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wygląda na to, że firma Treyarch ugięła się zmasowanemu naporowi graczy i po kilkunastu godzinach ogłosiła, że znowu doda mapę Nuketown 2025 w nowym trybie jakim będzie Chaos Moshpit. Gracze na PC muszą poczekać kolejny dzień, bo konsolowcy mogą grać już dziś. Chciałoby się rzec- czeski film.

15. 4Fun

4Fun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz

To jest ta mapa? jako bonus wtf?

ZaTapatalkOwane z Samsung Galaxy Y

16. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    Przy pre-orderze Battlefielda 3 Dice obiecało za darmo dorzucić BF1943 na PS3. Oczywiście zapomnieli o tym szczególe licząc grube miliony jakie zarobili. Zbiorowy pozew sądowy szybko zmienił sytuację i każdy kto zamówił grę przed premierą dostał obiecany tytuł :D

17. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    No chyba sobie jaja robią. Pre-order złożyłem głównie tylko dla tej mapki, w innym razie BO II kupiłbym dużo później jakby staniał... "Wydymany" to za mało powiedziane. Gracze powinni na nich ruszyć ostro teraz.

18. DarkDevil03

DarkDevil03 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Czytajcie posty. Mapę po kilkunastu godzinach oddali. Znowu jest dostępna tyle, że na innej playliście.

19. Jarek8821

Jarek8821 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bełchatów
    Żal mi Was, tych którzy najeżdżają na coda... Jak wyjdzie coś fajnego to chwalą na potęgę, a jak dadzą plamy to jedziecie równo. Wyłączyli mapę na chwile żeby zrobić sobie bekę z takich ludzi jak Wy. Idźcie sobie pograć w medal of bieda, pozdro! Musiałem to napisać, bo większość ludzi, co tutaj widzę, to grała w coda tylko w kampanie na najmniejszym poziomie a na multi może z kilka godzin, więc gówno graliście i w ***** byliście ;]

2 użytkowników lubi ten post.
  20. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Stary, przystopuj trochę, zachowujesz się jakby ktoś ci zgwałcił siostrę lub zabił ukochanego psa. Człowieku to tylko gra...

Nie podoba mi się to co oni zrobili z tą serią, i mam prawo o tym napisać na forum. Oczywiście każdy ma prawo o tym napisać :)

21. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Tak niesamowicie zależy mi na Twojej dobrej opinii o mnie, że natychmiast zmieniam swoje podejście do CoDa - Call wymiata!

Od 2007 nie wyszło nic, co nosiłoby miano Call of Duty i byłoby '*********' jednocześnie. Nie jedziemy 'równo' tylko wtedy, gdy 'dadzą ****'. Robimy to nieustannie.

No na bank :D Kotick sobie siedzi i mówi 'Ej, nudzi mi się, poróbmy sobie jakieś jaja, wyłączmy na chwilę Nuketown! Ale będzie bekaaaa!'

Musimy? A możemy pograć w Battlefielda, czy to KONIECZNIE musi być Medal of Honor?

Ja w ogóle nie grałem, wypowiadam się na podstawie obrazków i opinii innych ludzi, przecież tak robią rasowi hejterzy. Ale jestem pewny, że moi koledzy faktycznie grali w nowego CoDa (bądź jak to nazwałeś 'w gówno' - też dobrze, użyłeś po prostu synonimu). I tak nawiasem - byłem w ***** i wiesz co? BYŁO NIE SA MO WI CIE!

Jaruś, nie spinaj się tak, daj się wypowiedzieć ludziom, a nie warczysz na nas jak Katol na Ateistę.

4 użytkowników lubi ten post.
Wczytywanie...

Poleć forum