1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Numer seryjny a ban

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez milioner, Lipiec 4, 2011.

1. milioner

milioner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, mam krótkie pytanie.
    Musiałem podać z pewnych powodów microsoftowi mój numer seryjny w mailu. Czy oni go sprawdzą, w sensie czystości? Bowiem miałem niegdyś przerobioną konsolę i przerabiać zamierzam znowu (obecnie oryginalny firmware) i nie wiem czy mam się wstrzymywać ze względu na to niebezpieczeństwo. Oczywiście dam "dziękuje" za wartościową odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    twoje pytani nie jest zbyt jasne - mam rozumieć, że masz przerobioną konsolę na którą powtórnie wgrałeś oryginalny firmware w celu np. wysłania na gwarancję - jop?

Jeżeli tak, to zależy ... głównie od tego czy grałeś na przerobionej konsoli online i czy wszystie obrazy gier w które grałeś były dobrze przygotowane. Jeżeli w jakiś sposób M$ wyłapał, że miałeś przeróbkę, bądz grałeś na kopiach zapasowych, to zapewne wrzucił twój SN do tej bazy i raczej gwarancji już mieć nie będziesz, a co za tym idzie M$ będzie miał info o tym, że ta konsola była przerobiona.

4. milioner

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Sytuacja wygląda tak:
    -Microsoft zna mój numer seryjny
    -Grałem na kopiach zapasowych do aktualizacji, która przeróbkę usunęła
    -Teraz jestem "czysty, legalny"
    -Ale zamierzam być nieczysty
    -Każda, ale to każda kopia zapasowa musiała świecić zielenią w abgx, bo choćby jeden żółty wers i szła do kosza
    -Nie grałem przed premierą
    -Gwarancji już nie ma od roku
    -Grałem w sieci na kopiach (oczywiście jak wszystkich innych- świecących zielenią)

Właśnie odpowiedział mi facet z microsoftu (zaatakowali mi konto, wydali punkty, ********y, chciałem żeby ich M$ zbanował, ale mówi, że takie rzeczy to tylko przez telefon. Podałem im numer żeby z tych dwóch, którzy używali mego konta, udupili tę cholere.)

Mam nadzieję, że teraz macie jasność sytuacji.

5. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Nie dostaniesz bana za zarejestrowanie konsoli. Możesz dalej czynić zło.
    Tak na przyszłość to można patchować.

6. milioner

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    I pat****e, ale gdy patcha nie ma....
    Nie wiem czy do M$ dzwonić. Raczej nie, bo jak mnie sprawdzą...
    PS. Nie wiedziałem, że na tym forum jest cenzura o_O

7. saffal

saffal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
  8. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Tak między Bogiem a prawdą to nikt nie jest w stanie zapewnić cię w 100%, że M$ nie wie o tym że miałeś przeróbkę, bo nikt nie wie na 100% co ma M$ w rękawie... mimo to w takiej sytuacji jaką tutaj podałeś raczej jest mało prawdopodobne (według mnie), żeby M$ cię zbanował - tutaj problem jest zupełnie innej natury, a numer seryjny potrzebowali, żeby wykluczyć twoją konsolę przy sprawdzaniu kto używał twojego konta.

9. milioner

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dobra dzięki, zadzwonię, może. Jeszcze mi facet skasował savy w Plants vs Zombies, ********. Za godzinę przerabiam. Ceny podskoczyły, pewnie przez tę aktualizację usuwającą flasha i jeszcze przez nowego dashboarda. No nic, w każdym razie dzięki.

10. saffal

saffal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Daj nam znać co powiedzieli i czy wszystko ok

Wczytywanie...

Poleć forum