1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NUNS 2 problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pitagoras1990, Październik 15, 2010.

1. pitagoras1990

pitagoras1990 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Elbląg
    Witam otóż mój problem polega na tym, że nie mogę nagrać nowej gry Naruto Ultimate Ninja Storm 2. Posiadam xtreme 1.5.1 no a owa gra posiada wave 4, którego mój odtwarzacz nie obsługuje. Oczywiście skorzystałem z wiedzy forumowiczów i znalazłem temat dotyczący zmiany wave na starszy. I tutaj mam pytanie. W poradniku było napisane, że najpierw trzeba zmienić wave programem 360WavePatcher i tak zrobiłem. Zmieniłem z wave 4 na wave 3 no i zabrałem się za abgx360, ustawiłem tak jak na screenach w temacie ( ale myślę, że problem leży właśnie tutaj ) i włączyłem sprawdzanie oczywiście pliki video.iso i pfi.bin zapożyczyłem z wcześniej ściągniętej gry Fight Night Round 4, która jest w wave 3. O to rezultat abgx360:

Moim zdaniem wygląda to tak jakby 360WavePatcher nie zmienił wave'a i pliki, video i pif nie mogą się wgrać. Męczę się już z tym od wczoraj i prosiłbym bardzo o pomoc.

PS. Z wave 2 też próbowałem i to samo.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    po zmienieniu wave w wawepatcherze nie wolno sprawdzać obrazu gry abgx360 bo ci poprawił
    spowrotem wave na oryginalny :)
    najpierw sprawdzasz obraz abgxem i jak jest ok to path.ujesz wave patcherem i nagrywasz

4. pitagoras1990

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Elbląg
    Po wgraniu moda abgx 360 uzyskałem taki rezultat, no jak widać jedynie problem z weryfikacją jest:

Czy mogę teraz śmiało zmieniać wave i nagrywać płytę?

5. Blue

Blue Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    Ja bym nagrywał, nie ma nic na czerowno, jednak decyzja należy do Ciebie ;-)

6. pitagoras1990

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Elbląg
    No gra się nagrała i ładnie ją odczytał napęd konsoli jednak gdy chciałem ją uruchomić wyskoczyło okienko z napisem, że muszę zaktualizować konsolę czy coś w tym rodzaju. Zna ktoś rozwiązanie na ten problem?

7. Blue

Blue Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    Gry pierwszy raz uruchamiane czasem wymagaja aktualizacji. Jezeli jest to akualizacja jaka mam na mysli, bo mi ostatnie dwa dni jakaś aktualizacja konsoli wyskakuje, ale ignoruje ja restartem.

8. pitagoras1990

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Elbląg
    Ściągnąłem aktualizację z kwietnia 2010 i wgrałem pen drive i działa, gra nagrała się elegancko zainstalowała na dysku tak więc jeszcze raz dziękuję bardzo mi pomogliście.

PS. Gra za..... fajna :D

Wczytywanie...

Poleć forum