Nurtujące mnie pytanie

krzysiekao14

Użytkownik
Użytkownik
Jak pewna częsc userów tej strony wie że mam Xbox 360 uszkodzonego,a mianowicie ukruszonejest jądro GPU,kupiłem plyte glówną ze sprawnym GPU i mam zamiar ją naprawic ale ....

Moje pytanie brzmi:

Czy aby jest to opłacalne i cyz nie lepiej byłoby abym np poprosil brata który jest w Anglii aby kupil mi np elite`a Jaspera nawet bez gier konsola i to co do niej daja czy jednak pobawic sie w naprawę tego co mam tu na miejscu

PS. W naprawe wchodiz oczywiście wymiana GPU na nowe
 

Bogas

Użytkownik
Użytkownik
ja na twoim miejscu kupiłbym nowa konsole :) aa ta konsolka którą chcesz naprawic to falcon ?? bo jesli tak to niewiem czy jest sens w jej naprawianiu , mozesz równie naprawic stara konsolke i ja sprzedać , a pieniądze z obchniętej konsoli przeznaczyc na nowy sprzęt :)


hmmm Szczerze ?? to poszukałbym na twoim miejscu jakiegos Jaspera :) choćby nawet uzywanego , Falcon uzywany jakos mi nie pasuje (wiadomo dlaczego )
 

krzysiekao14

Użytkownik
Użytkownik
Tak jest to Falcon,a najlepsze to ze nie mam już pieniędzy na naprawe,a pewnie troche kosztuje wlutowanie gpu ,a lepiej kupic np nową w anglii czy moze tu w polsce uzywana bo mam dwie oferty jedna jest chyba tez falcon ale calkiem prawna 2 pady przerobka itp a druga nie jest z hdmi ta pierwsza to koszt w granicach 450-500 a druga 400


W sumie nie wiem czy ta co jest za 450-500 to Falcon czy Jasper ale powinienem w tym tygodniu ją miec w domu a jak nie to moze jakos brata po prosze o xboxa 360 w sumie podk oniec miesiąca mam imieniny to może coś sie wymysli
 

rafalbork

Użytkownik
Użytkownik
Pod żadnym pozorem nie bierz Falcona, tym bardziej nawet nie myśl o x'ach bez hdmi, bo to syf nadający się na śmieci, lepiej poproś brackiego i poczekaj, zawsze lepiej poczekać niż ma się kupić syf.
 

krzysiekao14

Użytkownik
Użytkownik
czyli najlepiej poczekac do imienin i po prosic brata o Jaspera tak ,to będzie najlepsze rozwiązanie
 

Do góry Bottom