1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nurtujące mnie pytanie

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez krzysiekao14, Lipiec 4, 2010.

1. krzysiekao14

krzysiekao14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Jak pewna częsc userów tej strony wie że mam Xbox 360 uszkodzonego,a mianowicie ukruszonejest jądro GPU,kupiłem plyte glówną ze sprawnym GPU i mam zamiar ją naprawic ale ....

Moje pytanie brzmi:

Czy aby jest to opłacalne i cyz nie lepiej byłoby abym np poprosil brata który jest w Anglii aby kupil mi np elite`a Jaspera nawet bez gier konsola i to co do niej daja czy jednak pobawic sie w naprawę tego co mam tu na miejscu

PS. W naprawe wchodiz oczywiście wymiana GPU na nowe

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bogas

Bogas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja na twoim miejscu kupiłbym nowa konsole :) aa ta konsolka którą chcesz naprawic to falcon ?? bo jesli tak to niewiem czy jest sens w jej naprawianiu , mozesz równie naprawic stara konsolke i ja sprzedać , a pieniądze z obchniętej konsoli przeznaczyc na nowy sprzęt :)

hmmm Szczerze ?? to poszukałbym na twoim miejscu jakiegos Jaspera :) choćby nawet uzywanego , Falcon uzywany jakos mi nie pasuje (wiadomo dlaczego )

4. krzysiekao14

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Tak jest to Falcon,a najlepsze to ze nie mam już pieniędzy na naprawe,a pewnie troche kosztuje wlutowanie gpu ,a lepiej kupic np nową w anglii czy moze tu w polsce uzywana bo mam dwie oferty jedna jest chyba tez falcon ale calkiem prawna 2 pady przerobka itp a druga nie jest z hdmi ta pierwsza to koszt w granicach 450-500 a druga 400

W sumie nie wiem czy ta co jest za 450-500 to Falcon czy Jasper ale powinienem w tym tygodniu ją miec w domu a jak nie to moze jakos brata po prosze o xboxa 360 w sumie podk oniec miesiąca mam imieniny to może coś sie wymysli

5. rafalbork

rafalbork Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wiocha, nie znasz ;)
    Pod żadnym pozorem nie bierz Falcona, tym bardziej nawet nie myśl o x'ach bez hdmi, bo to syf nadający się na śmieci, lepiej poproś brackiego i poczekaj, zawsze lepiej poczekać niż ma się kupić syf.

6. krzysiekao14

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    czyli najlepiej poczekac do imienin i po prosic brata o Jaspera tak ,to będzie najlepsze rozwiązanie

Wczytywanie...

Poleć forum