1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nurtujące pytanie.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez peco, Październik 8, 2011.

1. peco

peco Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Za pierwszym razem w jf (najnowszym) przy weryfikacji banków komp sie zrestartowal(samoistnie) a drugim razem weryfikacja była FAILED a gry i tak działają.Wgrywałem Lt 2.0.

Czego może być to wina?

2. Lotnik421 Xbox One

3. pepe-pa

pepe-pa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A miales wczesniej przerobke? Jak tak to pewnie masz ciagle ta stare jeszcze, a nowa sie nie wgrala

4. richard203

richard203 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam mam pytanie związane z nowym LT 2.0 mam stara przerobke no i teraz pyt jezeli wgram nowego FLASH I IXTREME czy bede mogl grac w GRY ktore juz mam no I wszystkie nowe co wychodza jak to wyglad z tym wszystkim :D

5. peco

peco Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    no dobra ale gry z ap 25 ktore wczesniej mi nie chodzily na lt 1.9 po aktualizacji dashboardu do 13599 teraz dzialaja i co ty na to??

gdyby przerobka zostala to gry z ap 25 dalej by niedzialaly.

Wczytywanie...

Poleć forum