1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nxe a w.s.c.z

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez InPirats, Listopad 12, 2009.

1. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    Mam takie pytanie chodzi oto,że jak nie raz gram w grę to dopiero jak pierwszy raz włożę daną grę do napędu to po jakiś 4h pierwszy raz mi wyskoczy,wyczyść płytkę szmatką i ok następnie jak włożę płytę do napędu to już wogóle nigdy nie wyskoczy ten komunikat i tutaj moje pytanie bo nie zgrywam gier na dysk ino wkładam płytę i gram i teraz tak jak będę teraz od początku jak ino włożę grę do napędu i zgram ją na dysk i uruchomię z dysku to jest prawdopodobieństwo,że wogóle nie wyskoczy po tych 4h wyczyść płytkę szmatką?

i jeszcze jedno pytanie czy faktycznie gdy zgra się grę na dysk to konsola o połowę ciszej chodzi?

2. Lotnik421 Xbox One

3. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    ok dzięki o odpowiedz bo wiesz ja na noc bym chciał sobie konsole włączyć ale mama będzie się pluć co tak buczy w pokoju więc zgram gre na dysk i będę dzisiaj ciupał w NFS.

4. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Oj jest dużo ciszej uwierz mi. Wiem to po sobie ;) Opłaca się instalować gierki na dysk choćby po to, żeby mieć tę błogą ciszę:)

5. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    ok dzięki koledzy za niedługo włanczam shifta i cupe gdzieś do 1 w nocy ;p

Poleć forum