1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NXE blokowanie przyjaciół?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Paviano, Kwiecień 17, 2009.

1. Paviano

Paviano Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jarocin
    Mam takie pytanie, bo wysłałem 2 zaproszenia do znajomego, a on je chyba odrzucił i teraz gdy na przykład jest w grupie z kimś z mojej listy znajomych (lub też nie) to nie widzę jego avatara na liście znajomych oraz gdy wejdę zobaczyć kto jest w grupie (bez dołączania do niej) to tak jak by go nie było w cale w grupie. Czy to jest spowodowane naciśnięciem na "zablokuj kontakt" czy jest jakiś inny powód, żeby móc tak zrobić i odblokować tę osobę zablokowaną?

2. Lotnik421 Xbox One

3. stachu456

stachu456 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Koleś siedzi na niewidocznym, jakbyś wszedł do grupy i byś go nie słyszał to dodatkowo Cię wyciszył. Nie ma opcji zablokuj kontakt :]

4. Paviano

Paviano Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jarocin
    1. Na niewidocznym zawsze pokazuje, że mam go w znajomych ale jest pokazany jako offline.
    2. Jest taka opcja do blokowania.

Wczytywanie...

Poleć forum