1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NXE oficjalny, problem. Offline.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez rowerser, Listopad 23, 2008.

1. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Siemanko, zassałem NXE na twardego w pc i zrzuciłem na pendriva, po podłączeniu do x'a i restarcie nie dzieje się nic :(. Wie ktoś może jak zainstalować NXE offline?

2. Lotnik421 Xbox One

3. pawelkrak

pawelkrak V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków/Wieliczka
    Odp: NXE oficjalny, problem. Offline.

Podłącz kabel do boxa i sam sie zakualizuje. Pełna wersja ma ok 170 mb danych wiec i tak musisz sie podlaczyc.

4. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Odp: NXE oficjalny, problem. Offline.

Wiesz jak bym nie miał problemu z podłączeniem x'a do PC to bym nie pisał tego tematu :D. ale za cholerę nie mogę skonfigurować połączenia z x'em...więc chcę w inny sposób.

Dobra, więc tak nagrałem na płytke dvd+r i reset konsoli i nic. Raz pokazuje , że nie można odtworzyć płyty, a raz, że płyta różna zawartością. Ten sam katalog na mp3 podpięte pod x'a, reset konsoli i nic....pomocy :D pozdro 600

5. garnek

garnek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja tez mam problem z NXE: Miałem zgranego NXE z pen - drive(MP-4) i miałem Avatary, teraz miałem iksa w serwisie. Włączam konsolę i nie mam avatarów(jest NXE bez avatarów) , podłanczam pen-drive(mp4) z NXE i nic mi nie wyskakuje. POMOCY !!!

Wczytywanie...

Poleć forum