1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nxe - pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez Maxiu10, Kwiecień 14, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Maxiu10

Maxiu10 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Witam!
    Mam małe pytanie co do NXE, zainstalowałem go sobie i mam takie menu jak "Mój Xbox" i "Witamy" i są w nich zakładki które nie mają zadnych grafik tak jak na filmiku ( w bibliotece gier jest narysowany tylko pad, w bibliotece filmów jest kamera itd.) , a jak włożę płytę z grą (np. Resinent Evin 5) to tam gdzie jest otwórz napęd i zamknij napęd pisze mi tylko Resident Evil 5 i nie ma żadnej grafiki zwiazanej z grą. Mi chodzi o to jak zrobic żeby były na zakładkach takie grafiki jak n tym filmiku poniżej i jeszcze chciałbym się dowiedzieć jak dodawać nowe panele:confused::confused::confused:!!!

Z góry dzięki i proszę o szybką odpowiedz !!! :D:D:D:(;)

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=l7qmFH_sFs0[/YOUTUBE]

2. Lotnik421 Xbox One

3. no1safe

no1safe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Musisz być połączony z Live ;)

4. Maxiu10

Maxiu10 Banned

Polubienia: