1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nxe, Xbox live brak mozliwosci aktualizacji i polaczenia

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez pemek, Maj 18, 2009.

1. pemek

pemek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    Witam,
    problem:
    nie mozna sciagnac aktualizacji z live, laczy sie z live aktualizuje godzine i tyle :/ pojawia sie pasek aktualizacji okresla czas do sciagniecia i pojawia sie komunikat o odwiedzeniu Xbox Support Home
    na infolinii - live nie suportowany w polsce - nie pomoga :/
    obecnie mam nxe bez avatara - sciagnallem full wersje i nie aktualizuje ani z napedu ani z pendrivea.
    jest to premium bez hdmi, NIEZBANOWANY, zamiast dysku mam karte pamieci 512 (sprawna savey sie zapisuja prawidlowo)
    Pani na infolinii microsoft powiedziala ze potrzeba drugiej karty zeby zainstalowac aktualizacje ! paranoja ? czy niedoinformowanie w mic$ ?
    divix tez nie odpale - brak aktualizacji ... ehhh
    ktos pomoze ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    nie paranoja tylko jakbys poczytal to bys sie dowiedzial ze na karcie niemasz tyle miejsca na update...

4. pemek

pemek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    512 za malo na update? przeciez instalacja zabiera +-190MB :/
    po sformatowaniu karty tez nie mam dosyc miejsca ? cos dziwnego ...
    btw czyli z karta na live tez nie zagram ? toz to paradoks lol ? arcadey moze tez nie dzialaja z live ???
    troche logiki by sie przydalo

moze kolejna podpowiedz bedzie lepsza ?

5. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Cytat z innego forum:
    NXE potrzebuje minimum 8 megabajtów do zainstalowania. Zwykły nośnik pamięci jakim jest memory card wystarczy - Microsoft rozdaje/rozdawał nawet za darmo graczom nieposiadającym dysku w USA właśnie mc, żeby mogli sobie dasha zainstalować.

Do tematu: Może spróbuj nie przez live tylko pobierz z tego forum tą najmniejszą wersję (bez avatarów) i zainstaluj z pendrive-a.

6. Bandzioch

Bandzioch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Anywhere City
    ja mam arcade jasper i mam nxe z avatarami i zajmuje ona jakies 128mb , po zainstalowaniu i moge polaczyc sie z live.

Wczytywanie...

Poleć forum