1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nxe

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Karpi1612, Wrzesień 4, 2009.

1. Karpi1612

Karpi1612 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Skarszewy
    Witam

Mam takie pytanko mianowicie o NXE, chciałbym się dowiedzieć jakie mogą być skutki po wgraniu tego NXE gdyż konsole kupiłem w Norwegii, Norwegia nie jest w Unie Europejskiej a gwarancji podlegają konsole kupowane w krajach Unijnych z tego co mi wiadomo. Jeśli wgram a konsola będzie szwankowała to do serwisu w Polsce jej nie oddam bo mieszkam w Norwegii a do Polski tak szybko nie zjadę, także proszę o odpowiedz jakie mogą być konsekwencje.
    Z góry dzięki :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Nie będzie żadnych złych skutków bo wgraniu NXE a nawet w nowe gry już sobie nie zagrasz go nie mając.. I jak kupisz konsole w Norwegii to jak mieszkasz w Norwegii to nie będzie chyba problemu w razie czego z oddaniem jej na gwarancje tam wiec nie rozumiem o co ci chodzi zresztą pewnie jak byś oddal ta konsole na gwarancje w Polsce to tez nie było by problemu.

4. Karpi1612

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Skarszewy
    Dzięki >>Igorro<<. A z tą gwarancją to nie wiem zielony jestem w tych sprawach :)

5. Karpi1612

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Skarszewy
    A i jeszcze jedno mógł byś dać jakiś link gdzie to mogę ściągnąć i jak to zrobić z pen drive. Będę bardzo wdzięczny.

6. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  7. Karpi1612

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Skarszewy
    Dzięki ziomuś wszystko super śmiga z grą na dysku odrazu ciszej chodzi.
    Jeszcze raz wielkie dzięki :)

Poleć forum