1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

O co chodzi w DiRT Showdown?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez QwerTaj, Luty 26, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Na pytanie zawarte powyżej twórcy starają się udzielić odpowiedzi na nowym zwiastunie gry.

[video=youtube_share;eu2iRM4sqH8]http://youtu.be/eu2iRM4sqH8[/video]

Nie da się ukryć - DiRT Showdown to zdecydowane odcięcie od dotychczasowej formuły serii, która w tej odsłonie odchodzi od ścigania się, a skupia na urywaniu kolejnych kawałków blachy. W grze zwiedzimy kawał świata - San Francisco, Tokio, Miami - to tylko niektóre miejscówki, w których przyjdzie nam stanąć w szranki z innymi w szeregu motoryzacyjnych imprez.

Co na to fani serii DiRT? Z jednej strony mogą być niepocieszeni - ich ulubiona wyścigówka odchodzi o "poważnej" konwencji na rzecz coraz bardziej zręcznościowego stylu (choć nie da się ukryć, że do miana ultrarealistycznej serii DiRT-owi brakowało dość sporo). Z drugiej strony - czemu nie spróbować czegoś nowego? Jeśli jeszcze nie widzieliście fragmentów z rozgrywki - czas nadrobić zaległości.​

źródło - Gamezilla

Showdown ma wielu wrogów, ja nim nie jestem. Podoba mi się to! Fakt - nie jest to Colin, ale... takiej gry już dawno nie było. Idealna do odstresowania się ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Fajna muzyczka:p Zwiastun podobał mi się. Napewno zagram. Lubiłem "Destruction Derby" to i pewnie to polubie.
    ..a jaśli chodzi o poważne raidy to nie ma co się stresować. Następna część ma się na tym temacie skupiać :)

4. gołąb1962

gołąb1962 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Mam cichą nadzieje, że gra nie będzie opierała się tylko na waleniu czołówką w samochody i rozwalaniem przeszkód.

5. megamaxxx

megamaxxx Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mnie ten tytuł nie interesuję. Czekam raczej na następną część Colina, która ma kłaść nacisk na same rajdy:p

6. flo

flo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się biorą dzieci?
    zdecydowanie zgadzam sie z kolega wyzej, Colin jak to widzi to sie w grobie przewraca co oni z tak dobra gra zrobili. Wybaczcie za drastyczne okreslenie ale mnie krew zalewa jak tez widze tylko same te dżimkany zamiast normalnych oldskulowych rajdow WRC...

7. Turin

Turin Ryżownik Ryżownik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    296
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Gra nie jest już sygnowana nazwiskiem Colin McRae także wyluzujcie.

8. Lusus

Lusus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Bo Dirt to ma duzo wspolnego Colinem, nawet licencji WRC nie maja.

W koncu jakas lekka samochodowka, tu troche gameplayu:
    [video=youtube_share;qveoRp8Vlrs]http://youtu.be/qveoRp8Vlrs[/video]

9. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ja nie wiem czemu wszyscy jesteście tacy wrodzy dla Spin-off'ów. Owszem, czasami nie wychodzą one dobrze, ale Dirt: Showdown jak na razie zapowiada się znakomicie. No bo sami przyznajcie, ile jest teraz tego typu gier?

10. horacy4

horacy4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ta gra znudzi się każdemu w ciągu kilku dni albo i nawet w kilku godzinach :stung:

11. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Dobrze powiedziane.
    Mi osobiscie DIRT 3 znudzil sie po ok. 3 tygodniach.
    Niestety aktualnie mamy FM4 ktory daje nam wiecej aut, wiecej godzin rozgrywki, lepsza oprawe graficzna.
    W DIRT´cie jest za malo rzeczy i dla tego gra sie nudzi bardzo szybko.

12. tommyw200

tommyw200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Niech oni skończą z DIRT'em , NFS , bo to odgrzewane , nudne kotlety. Ogólnie gry wyścigowe dają mało swobody. Dla mnie.
    Pozdrawiam

13. trayman

trayman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Cholera, Dirt to gra robiąca niesamowite postępy w niesamowicie krótkim czasie. Cieszy przede wszystkim to, że nie olewają serii i ciągle wprowadzają coś nowego. Jedna z niewielu gier w które jestem skłonny zainwestować MSP :)

14. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Cały ten dopisek do tytułu "DIRT" jest po to by tytuł się sprzedawał.. I kojarzył się ludziom z serią Dirt. Jakby dali tylko "Showdown" to pewnie gra prawie w ogóle by nie schodziła (jakby schodziła to na 101% w mniejszej skali niż jeżeli z tym dopiskiem DIRT).

Co do gry to wygląda tak sobie. Jakoś nie jestem zbytnio do niej przekonany. Jeszcze nie grałem więc nie wiem.. ale z tego co widzę na filmikach to zdecydowanie nie jest gra dla mnie.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum