1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

O co chodzi z tym Wave3, Wave4 i Activate.iso?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Darkkingofgames, Listopad 8, 2009.

1. Darkkingofgames

Darkkingofgames Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, ściągnąłem grę Dragon Ball Raging Blast na Xboxa 360, i mam takie pytanie. Gdy otwieram plik ".iso" tej gry widzę tam folder "$SystemUpdate" którego wcześniej w żadnych grach na Xboxa 360 nie było. A ja posiadam Starego Dashboarda (Czyli te stare zwykłe klasyczne menu z xboxa 360), i gry tej nie mogę otworzyć, a jak się domyślam w tym pliku chodzi o to by tą grę szło tylko otworzyć na nowych dashboardach. I o to pytanie, czy jak bym spatchował grę używając "Activate.Iso" lub jakiegoś innego patchu (jak nie activate.iso to doradźcie jaki jak się da), to czy mógłbym wtedy odpalić tą grę na starym Dashobardzie? Czy jednak muszę kupić kartę pamięci 512 MB by móc zainstalować nowy?

2. Lotnik421 Xbox One

3. $o$

$o$ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Capital
    tamto sys update to update x'a (jeśli chcesz grać na live musisz to zainst.)

4. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    zadnej gry nie odpalisz na starym dashbordzie,
    co do wave 3 wave 4 i activate.iso polecam wpisac te hasla w wyszukiwarke
    wszystkiego sie dowiesz

Wczytywanie...