1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

o co chodzi?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ZeneQr, Lipiec 20, 2011.

1. ZeneQr

ZeneQr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam,
    czytałem sobie o zwisach chwilowych ii całkowitych konsoli, pisało że to od złego miejsca na którym jest konsola...hmm mnie się wydaje ok 5cm od tej strony która tak się mocno nagrzewa 10cm przestrzeni mają tylne wiatraki...tyle wystarczy czy może mało jeszcze? gram już ładny miesiąc i dopiero w AC Brotherhood zauważyłem ten problem...może to być od dysku? gra jest na dysku i czasem słyszę jak odczytuje dane...

drugie sprawda, wczoraj wrócił do mnie red dead którego pożyczyłem (wcześniej nie był u mnie instalowany) ten któremu pozyczałem instalował ja minimum 2 razy i ma ją na hdd ja chcąc u siebie zainstalować (płytka praktycznie bez uszkodzeń) wywala błąd przy 80 iluś %.
    Nieco zawiedziony włozyłem płyte do napędu kompa (2x starszy od tego iksa co mam...2005rok) i co? elegancko zgrało przepuściłem przez abgx coś ściągnęło i wszystko ładnie sprawdziło.
    czy napędu Xboxsa są aż tak wrażliwe? czy co się to stało czasem czyta płyty w o wiele gorszym stanie i śmiga...dodam że to raczej nie od płyty (platinum) bo podobnie miałem z inną grą na Verbatimie tyle że nawet pc nie chciał jej odczytać:/

pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    5cm to wg mnie troche mało, ale to też zależy od cyrkulacji powietrza w pomieszczeniu.
    Spróuj wyczyścić laser w xboxie ;p A co do gry, to zgraj ją na komputer i nagraj na Verbatima ;P powinno zadziałać

4. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Napędy w xboxie są strasznie "delikatne" do tego jak napotkają jakiś problem to nie próbują ponownie czytać tylko przerywają a jak zauważyłeś napęd w PC będzie mielił aż coś wymieli dopiero do około 5/10 min się poda.

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Co do zawiech to pomaga przeczyszczenie pamięci podręcznej :)

6. ZeneQr

ZeneQr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ok, dzięki za odpowiedzi:)

Wczytywanie...

Poleć forum