1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

O co c'mon z tym jTAG ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez HaveNiceDay, Październik 9, 2011.

1. HaveNiceDay

HaveNiceDay Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hey!

Może mi ktoś wytłumaczyć na czym konkretnie polega instalacja jTAG-a? Rozumiem że jest to spora ingerencja w bebechy konsoli i granie na XBL odpada.
    Bardziej istotna jest jego dostępność. Czy np. na konsoli z maja 2009 i z najnowszym dash-em 13599 jest w ogóle możliwość wgrania jTAG-a ?

Dalej chciałbym się dowiedzieć co konkretnie on daje. Poza oczywistą możliwością odpalania każdej gry jak i zarówno DLC/ubranek to czy faktycznie można podpinać do konsoli dyski zewnętrzne o pojemności 1 TB i odpalać gry bezpośrednio z HDD, bez konieczności wkładania ich do napędu ?

Pozdrawiam ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Enemelek

Enemelek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. HaveNiceDay

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wyobraź sobie, że na żadne. I proszę, zrób przysługę dla ludzkość, nie odpowiadaj tym kretyńskim linkiem na cudze pytania, bo później przez takich jak ty 9 na 10 wyszukań Google kończy się na odesłaniem z powrotem do Google.

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Na swojej konsoli już jtaga nie zrobisz.A na to co daje jtag sam sobie odpowiedziałeś.
    Ja pogoniłem swoją konsolę i kupiłem z Allegro za 400 zł z jtagiem.Zaryzykowałem i kupiłem najstarszą wersję czyli Xenona jeszcze bez hdmi,ale z chłodzeniem od wersji Jasper i na razie pięknie śmiga.Aktualnie ogrywam Forze 4.

6. Enemelek

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    czyli czytać zwyczajnie nie potrafisz.

7. HaveNiceDay

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Let me google that for you

Wracając do jTag. Mógłby ktoś wyjaśnić na czym polega Glith-Hack, dzięki któremu teoretycznie można wgrać jTAG na każda konsole i każdy dash ?
    Był na forum temat, ale niewiele z niego wynika. Na allegro są oferty, za około 250 zł gość zamawia jakieś podzespoły i przerabia konsole. Potwierdzi ktoś, czy to zwyczajna ściema ?

8. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    siedzisz tu i spierasz się już od godziny. A tak dawno byś sam znalazł na forum odpowiedzi na swoje pytania

9. Enemelek

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    oczywiście post zgłoszony i idź chłopczyku pochwal się w gimnazjum bądź podstawówce ,że pokazałem ci nową stronę no idź :)

co do tematu tak był temat brawo ,ze znalazłeś i przykro mi ale opisane jest tam wszystko tylko ty zwyczajnie czytać ze zrozumieniem nie potrafisz.

10. HaveNiceDay

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Słuszna uwaga. Lepiej nie liczyć na pomoc innych userów w tym dziale, bo zazwyczaj poprzez swoja hipokryzje zarzucają innym brak umiejętności czytania, mimo iż sami albo są tępi do kwadratu, albo upośledzeni.

Do moda : temat do zamknięcia/kosza.

Wczytywanie...

Poleć forum