1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

O co comon z tym przerobieniem?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Busterhard, Kwiecień 11, 2010.

1. Busterhard

Busterhard Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema,
    o co chodzi z tym przerobieniem Xboxa 360 ?? Bo nie wiem o co w tym chodzi. Co to daje/robi? Czy jest to legalne? itp.. Z góry dzięki za odpowiedź =]

2. Lotnik421 Xbox One

3. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    nie jestlegalne bo dzieki temu bedziesz mogl grac w pirackie kopie gier sciagniete z internetu. prerobka niszczy laser i po jakims czasie bedzie zalecana wymiana (po okolo 2 latach) lub czyszczenie

4. Busterhard

Busterhard Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    aha, to bezsens wgl te przerabianie..

5. Czesi0

Czesi0 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Przeróbka pozwala na odpalanie pirackich gier z neta. Jest to nie legalne ponieważ jeżeli ty sciągniesz sobie grę za free (no za te 4-10 zł za płytkę) to na tym nie zarabia wytwórnia która wydała tą gre :p.
    No nie wiem czy to bezsens każdy ma inne myślenie np. ktoś nie ma kasy wydawać na orginalne gry to przerabia i kupuje tylko płyty ale jest też minus przeróbki nie możesz grać na live (po sieci) bo zostaniesz zbanowany i nie będziesz miał możliwości instalaci gier na dysku ;) No jest niby ta przeróbka LT przez która niby nie dostaniesz bana ale ja osobiście w to nie wieżę i wolę nie ryzykować.

6. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    obecnie ban nie blokuje dysku, tylko dostep do Live. No i gwarancje sie traci.

7. x_kamil

x_kamil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No nie wiem, zadaj sobie proste pytanie czy będziesz kupować gry, czy wolisz je darmowo ściągać. Czy zależy ci na grze z ludźmi w internecie, czy nie.

Wczytywanie...

Poleć forum