1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

O co w tym chodzi ? :/

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rekrut, Wrzesień 18, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. rekrut

rekrut Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Dobry wieczór

Jutro będę posiadaczem nowej konsoli (i jestem totalnie zielony w tej kwestii) wersja z dyskiem i kinekt'em i nie będę się bawić w przerabianie i takie tam - i podczas szukania gier na różnych serwisach widzę że ludzie sprzedają używane gry - rozumiem ze mogę odkupić od kogoś i legalnie jej używać ? drugie pytanie - znalazłem takie coś "6000 MICROSOFT POINTS XBOX 360 LIVE MSP PL 6000" lub opcja "8000 MICROSOFT POINTS XBOX 360 LIVE MSP PL 6000" - o co z tym chodzi ?, trzecie pytanie jak przyniosę konsole do domu i ją podłącze do internetu to muszę wykupić jakiś abonament czy coś w tym stylu (jeśli tak to ile to kosztuje) ?, czwarte pytanie - mając dysk w konsoli mogę przegrać grę z płyty na dysk i uruchamiać ja z dysku żeby napęd się nie męczył ?

z góry dziękuje za odp

ps moje gg 2270942

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    1. Możesz odkupić i legalnie używać ale do niektórych gier np fify 11 musisz dokupić passport aby grać online (koszt ok 25zl),
    2. To są punkty które możesz zamieniać na gry itp.
    3. Trzeba wykupić xbox live- ceny na allegro
    4. Tak ale płytę musisz mieć w napędzie ( nie kręci się ale jest konieczna do odpalenia)

4. rekrut

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    online na XBL ?

rozumiem że to jest legalne ?

np coś takiego: 12+2 miesięcy XBOX Live Gold PL/EU/US-AUTOMAT 24h ?

ok

i jeszcze dwa pytania mi się nasunęły : jak kupie grę za pkt i ściągnie się na dysk (to się jakoś instaluje na tym dysku ?) to można to komuś potem pożyczyć, czy to jest tylko do mojego konta ? i czy jak gre skasuje z dysku i potem znów bym chciał w nią zagrać to znów muszę za nią płacić czy już jest tam info ze wcześniej płaciłem ?

dzięki za odp

5. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Jeśli kupisz za legalne punkty (nie z aukcji 6000msp za 50zł) to będziesz mógł pobierać na tej konsoli z tego konta x razy. U kolegi uruchomisz grę, ale tylko z profilem który za te grę zapłacil.

Sent from my LG GT540 using Tapatalk

6. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Online pass potrzebny jest tylko do gry online. Znajduje się on w niektórych grach w pudełku i przeważnie jest już używany przez pierwszego posiadacza dlatego jak kupujesz używaną to musisz wykupić ten online pass za 800msp

Gry za msp są legalne, ale punkty na allegro które sprzedają nie zawsze. Czasem trafisz na aukcje gdzie ktoś sprzedaje konto na którym są punkty. Takie konto jest przeważnie kradzione i dlatego ceny są niższe. Żadnych banów za to nie można dostać

Gier za msp nie można pożyczać, ale można przenieść licencje na inną konsole i ściągnąć ją na innej, ale takie przenoszenie jest możliwe z tego co pamiętam raz na rok

xbox live abonament są na 1/3/12mscy

7. rekrut

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    OK - dziękuję za Wasze odpowiedzi i na sto % jutro jak już będę miał to się odezwę z kolejnymi pytaniami - pozdrawiam Was

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum