O krok od tragedii - Gears of War na celowniku!

tokrzys17

Użytkownik
Użytkownik
W wieku 13 lat to on w fife powinien grać a nie w gearsy...
 

lolo1221

Banned
Użytkownik
jestem troszkę zaszokowany. Po za tym jeżeli gra jest o 18 roku życia i np taki 13 latek idzie do sklepu po takową grę to sprzedawca nie powinien ją sprzedać no chyba że przyjdzie z dorosłym. ale widać dzieciak miał słabą psychikę i ja się pytam gdzie byli w tedy rodzice !
 

nemesis48

Banned
A ja się pytam w jakie gry wy graliście w wieku tego dzieciaka może w simsy ? ,ja w jego wieku grałem w manhunta i nic mi od tego nie jest.Dzieciak jest zapewne chory lub nie nauczony zasad dlatego to wina rodziców bo oni mu powinni wpoić podstawowe zasady, a gry nie mają nic wspólnego z tym co on zrobił no chyba że jest chory i nie potrafi odróżnić gry od żeczywistości
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
;) za chwile w przedszkolu będą w GTA, Mortale, Manhunta grać :)
 

damiano9991996

Użytkownik
Użytkownik
W GTA to już nawet 3-letnie dzieci grają, więc to nawet jeszcze nie przedszkole :p
 

Zabor27609

Świeżak
Świeżak
W GTA to już nawet 3-letnie dzieci grają, więc to nawet jeszcze nie przedszkole :p
Potwierdzone info nie raz widziałem jak dzieciaki mojej siostry (4,5 lat) grają w San Andreas
 

_DaRkNeS_

Użytkownik
Użytkownik
To wszech obecne media dobry przykład z ludzkich tragedii i nieszczęść robią programy połowa informacji to tragedia i to od dłuższego czasu, nie robi to na nikim wrażenia ze danego dnia zmarło x w wypadku, strzelaninie czy bóg wie czym od co normalna codzienność co juz sam fakt ze to pokazują to pikuś, normalne stało się postrzeganie tego typu zdarzeń jako normę no co tyle tyle wypadków po alkoholu to kogoś zabili pyk następny kanał..., a co do gier jest na to dzisiaj popyt znajdzie się wielu zwolenników jak i przeciwników i wiecie co dalej :D
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ja biegam z repliką karabinu po lasach i co jak dostanę Ak47 to zacznę do każdego strzelać ?? A każdy mężczyzna to potencjalny gwałciciel ?? Ludzie powinni dać spokój jak ktoś ma nie równo w głowie to czy pokłóci się o grę czy o łopatkę i tak dojdzie do tragedii, lepiej niech robią nagonki na rodziców którzy pozwalają grać w takie gry dzieciom które są agresywne a nie na gry, właśnie granie pozwala pozbyć się agresji a nie wzbudza ją, to tak samo jak bicie w worek, czy bieganie.
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
U niektórych wzbudza agresje i dostaje potem voice memo z wyzwiskami i krzykami ;D
Jest tak jak inni wspominali, jak masz nawalone pod beretem to wszystko może spowodować takie zdarzenie.
 

Remix27

Banned
Widać ,że blokoda rodzicielska nie została użyta to pewnie dlatego . Według mnie dzieci są bez tego głupie i jeszcze grami się doprawiają:)
 

YokaPL

Użytkownik
Użytkownik
Mogliby zrobic jak z alkoholem ze gry od 18 sprzedaja od 18 :D i po sprawie a tak to masz zabil prawie o gre -,-
 

Seb93

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Kolejne pokolenia są coraz głupsze i debilniejsze, wszystko zwalają na gry które nic nie mają tu do rzeczy, rodzice są od tego aby pilnować w to co grają dzieciaki chociaż też czasami trudno upilnować bo kto np. za małolata nie cisnął w gta ale mimo to wyrósł na normalnego człowieka. Wszystko zalezy od psychiki i podatności na różne czynniki
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja z grami mam do czynienia od 5 roku życia i jakoś do tej pory nie miałem na myśli kogoś zabić tylko dlatego, że powiedział np. "Gears of War mi się nie podoba, bo..." (Jeszcze .)
 

Remix27

Banned
Przy gearsach to można umrzeć ale z nudów.
 

depcik94

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ciekawe co będzie się działo jak będą grać w GTA V :D rzeźnia na maxa:)
 

Seban_ZA

Użytkownik
Użytkownik
Takie rzeczy się dzieją i będą się działy. Ostatnio grałem na livie z takim dzieciakiem i czego się dowiedziałem. Nie może grac w Battlefielda 3 bo ma ustawioną kontrolę rodzicielską, może grac ale w ustalonych godzinach. I tak powinno byc z małolatami
 

Do góry Bottom