1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

O mafii na YouTube słów kilka - RockAlone, BuraczekCebulaczek i cała reszta

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez K0TAKU, Luty 17, 2013.

1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie będę się rozpisywał, ale chyba każdy zna słynnego 'BuraczkaCebulaczka' czy RockaAlone2k z YouTube. Wyszły ich wszystkie brudy - mafia złożona ze zdesperowanych 30 latków o mentalności przedszkolaków, smutne ale prawdziwe - zapraszam do obejrzenia materiału, zastanówcie się kolejnym razem gdy klikniecie lajka grubasowi z pryszczem na czole lub gdy dacie mu 'suba'.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
    1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Już **** tym wszystkim mam to gdzieś za porządną robote by się wzięli, a nie zaśmiecają youtube jakimiś debilnymi filmami już z tego nieróbstwa i kasy z youtuba w ****ch im się po przewracało

4. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Szczerze powiedziawszy, po obejrzeniu filmików obydwu stron i ich argumentów, nie wiem komu wierzyć.

5. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Szczerze powiedziawszy, po obejrzeniu filmików obydwu stron i ich argumentów, tak bardzo mam to w d... :(

1 osoba to lubi.
  6. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie chodzi o to człowieku, niech sobie grubasek wrzuca te swoje filmy, jak się komuś podoba niech to ogląda (inna sprawa że widzowie kanałów 'gejmingowych' to ludzie w wieku 11-16 lat, strasznie głupi ludzie dodajmy) ale nie powiesz że zastraszanie kogoś, grożenie śmiercią jest w porządku? Chyba nawet nie wiesz jakie chwyty stosował Rock by pozyskać swoich widzów. Polski youtube to straszne g*wno - majnkraft, majnkraft, gry, gry, majnkraft, majnkraft, gry i znów majnkraf, kolesiostwo i znajomości na każdym kroku, cenzura - napisz jakąkolwiek krytykę, to zostaniesz zablokowany - zabieg jakże chętnie stosowany przez Rocka, Roja, Buraczka i resztę g*wna.... Jak najbardziej wspieram polskie kanały tworzone z pasją - AdBuster czy 'Strumienie z Ruczaju' - ale tego kółeczka wzajemnej adoracji znieść nie mogę.

7. Felmyst

Felmyst Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Odp: O mafii na YouTube słów kilka - RockAlone, BuraczekCebulaczek i cała reszta

Ktoś na tym filmiku zarobił.

Wysłane z mojego Pegazusa za pomocą Tapatalk 2.

8. HICKS

HICKS XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Z tym gównem (Minecraftem) to masz rację ;) Chodziło mi bardziej o tych ludzi którzy zazdroszczą im tych pieniędzy z partnerstwa. Tak ogółem to pomyliłem filmy, myślałem, że go oglądałem (te o zarobkach ogółem). Po obejrzeniu usunąłem posta, bo nie na temat :)

PS. Lubię filmy zarówno Rocka, jak i Shoguna.
    PolishAdam28 - Do czego zmierza polski YouTube, nienawiść do Shogun1978 - YouTube

9. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Swoją drogą zapraszam do przeczytania bardzo ciekawego komentarza z wykop.pl

Cała dyskusja tutaj - Stop mafii na YouTube! Chcemy powrotu do normalności! - Wykop.pl

10. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Czy tylko mi się wydaje, że ten koleś "trochę" przesadza? Gada takie bzdury z zazdrości ilości widzów tych swoich "mafiozów"? Osobiście nie trawię RockAlone2k i Roja, ale BrzydkiBurak w 95% przypadkach gada z sensem i z 100% prawdą jadącą po idiotach w internecie jak i w prawdziwym życiu. Wątpię, żeby taki Youtuber jak BrzydkiBurak odwalałby takie rzeczy ;P

11. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Nie oglądam żadnego z tych idiotów, i nie mam zamiaru... Poza tym, mam w doopie te ich dochody od góógla.

1 osoba to lubi.
  12. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Szczerze totalnie mnie to nie interesuje, ale obejrzałem kawałek tego filmiku:

tutaj ten cały Rock niby opowiada o jego konflikcie z tym drugim (szogunem?); zwróciłem uwage na to jak sie wypowiada, dużo sie rozgląda, dużo sie drapie po twarzy, a wydaje mi sie że akurat on tak nie powinien sie zachowywać, jest w końcu słynnym JułTjuberem a wygląda to jakby na poczekaniu zmyślał albo zmyślił wcześniej i teraz sobie wszystko przypominał... nie wiem, zresztą chrzanić to, oboje sobie nabijają widzów/wyświetleń takimi filmikami i nic więcej, ten cały konflikt może być też ustawiony.

1 osoba to lubi.
  13. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    taaa... zwłaszcza, że film nie posiada żadnych reklam... gratuluję logicznego myślenia

jak dla mnie ten koleś wygląda na poważnie wystraszonego... jakby ktoś ci groził, że zgwałci ci żonę, to podobnie byś pewnie gadał. Niestety nie mogłem dobić się do materiałów dowodowych, o których mówił, ale znając nasze polskie realia, to naprawdę jestem w stanie uwierzyć temu kolesiowi.

Nasz kraj ma to do siebie, że gdzie byś się nie obejrzał to zaraz dojrzysz układy, układziki, zmowy, łapówkarstwo, przekupstwo... wszędzie, od polityki poczynając na służbie zdrowia kończąc.

Czy to aż tak trudne do ogarnięcia, że wszędzie tam gdzie kroi się kasa, tam też kroi się grupa (zazwyczaj nieformalna) kontrolująca przepływ tej kasy?

1 osoba to lubi.
  14. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Film na którym były dowody został zablokowany. Jeszcze wczoraj można było go obejrzeć. Link jest pod filmem. Ciekawe, co? :)

15. NikoBellic91

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Daj spokój. To jest jak najzwyklejsza wojenka po między nimi. Wszystko zaczęło się od tego, że niby RockAlone2k w swoich tagach dodawał nick'i sławniejszych ludzi na YT. Shogun dowalił się do tego, BrzydkiBurak wstawił się za Rocka itd. i tak to właśnie się potoczyło. Shogun'owi oberwało się tym, że co raz więcej hejtów dostawał w komentarzach pod swoimi filmikami. W końcu, żeby się odbudować, wymyślił sobie "fabułę", że ekipa Buraka to Mafia i zaczynają mu grozić, że musi prosić o pozwolenie wstawienie filmiku, wyćwiczył się w tym, żeby wyglądał na wystraszonego i bum! Świetny materiał na filmik, dzięki któremu ludzie się nawrócą i teraz będą hejcić filmiki "Mafii Buraka". Dopóki nie będę miał dowodów wyłożonych jak na tacy, że grożą mu itd. nigdy w to nie uwierzę. Tak po za tym, szkoda, że z moich planów z robieniem filmików z gier z komentarzem, nie został nawet lekki pyłek, bo chętnie bym to osobiście sprawdził. Nazbierałbym trochę widzów i bym gadał w filmikach coś o Buraku i Rock'u, urządziłbym niezłą prowokację i czekałbym na te ich niby groźby. Ahhh szkoda, szkoda...

16. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    zgadzam się - gópi Szogun se wszystko wymyślił żeby zgarnoć piniondze za oglondalnosc z tego kontrowersjnego filmiku, ej!

17. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Ciekawi mnie motyw ze zniknięciem tego filmiku z opisu...
    Wygląda na zastraszanego kurcze...
    I wcale bym się nie zdziwił gdyby to była prawda.

18. NikoBellic91

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    1. Wisi mi to, czy się zgadzasz czy nie. Ja i tak będę się utrzymywał w swojej wersji, dopóki nie zobaczę JEDNOZNACZNYCH dowodów. (Swoje sarkastyczne teksty, możesz sobie wsadzić w... tam gdzie słońce nie dochodzi ;) )
    2. Tak naprawdę, to... w ogóle mnie nie obchodzą tacy ludzie jak RockAlone2k i ta cała reszta tej niby "Mafio-Elity". Wystarczą mi tacy ludzie jak Yoshi, pvtPyle, Kerlo czy Loczek. Ich poziom filmików jest o wiele większy niż tych "roków".
    3. Co raz bardziej żałuję, że nie mogę zrobić filmików w których bym mógł zrobić eksperyment napisany wyżej (Prowokacja), bo jak na razie na fakt gróźb od BrzydkiegoBuraka reaguję tak: HAHAHA!

Małe sprostowanie: Ten filmik nie zniknął, a został ustawiony na "prywatny". Co to za problem wstawić ten niby dowód, potem ten dłuuugi 18 minutowy filmik, by potem ten pierwszy filmik ustawić na tryb "prywatny" i zrobić sensację. Oczywiście teraz ludzie będą myśleć "Oooo kurde! Niezwykły dowód na to, że BrzydkiBurak ma wtyki!". Taki dowód, to nie dowód jak dla mnie.

19. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Nawet ich nie znam, i w sumie nie chce znać.
    Nie oglądać, kliknąć unsubscribe, problem solved

20. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Żeby nie było - ja także mam w doopie Rocka czy Shoguna, czy jakiegokolwiek innego vlogera, bo vlogów po prostu nie oglądam, ale proszę nie mów mi, że Shogun wymyślił sobie to że grożą mu tym, że zgwałcą jego żonę, że wyleci z pracy czy że dostanie kose w plecy. Koleś głupi nie jest, nie interesują mnie jego wewnętrzne konflikty, ale z takich rzeczy się nie żartuje, nigdy, i na pewno coś jest na rzeczy - czekam na rozwój sytuacji.

1 osoba to lubi.
  21. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    zadziwiające, że po krytycznym komentarzu ze strony Shoguna, nagle liczba dislike mu skoczyła... tak jakby zmowa jakaś albo cuś? :)

Tak, bo filmiki o tym jak to wygląda spacer po dzielnicy w USA czy też filmik o zawartości reklam w trakcie show w USA to są filmiki tak nastawione na bicie kasy, że hej... uwaga, bo cała rzesza gimnazjalistów nagle pobiegnie za Shogunem pozostawiając buraki i roki w tyle... śmieszne.

EDIT : podpisuję się pod wypowiedzią powyżej rękami i nogami... do dzisiaj nie miałem pojęcia co to za koleś ten Shogun, ale przejrzenie kilku filmików na jego kanale od razu pozwala stwierdzić, że koleś chce po prostu czymś się podzielić z innymi... i MA TAKIE PRAWO!

W sytuacji, gdy ktoś nastaje na twoją wolność wypowiedzi i zaczyna ci dytkować co masz publikować a czego nie, to zwyczajne ograniczenie twoich praw... gdy ten ktoś zaczyna ci grozić, to zaczyna się robić naprawdę nieciekawie.

Nie mam zamiaru oglądać któregokolwiek z nich, ale tak jak napisał KOTAKU, z pewnych spraw się nie żartuje. Przeraża mnie tylko naiwność polskiej społeczności, a mianowićie tej, która nawet nie dopuszcza do siebie, że taka sytuacja rzeczywiście może mieć miejsce... że taki zwykły "niegroźny" YB może być zwykłą machiną do nabijania kasy na robieniu ludzi w balona. Że poza swoją przyjemną, wizualną otoczką może sprzedawać tanią shit-o-sensacje, która, nie oszukujmy się kształtuje umysły młodych ludzi...

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum