1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

O takiej bijatyce z superbohaterami zawsze marzyłem [Injustice: Gods Among Us]

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Lipiec 12, 2012.

1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63

O Injustice: Gods Among Us wspominaliśmy jakiś czas temu, przy okazji zwiastuna gry. A co powiecie na trwający prawie 15 minut pokaz z właściwej rozgrywki? Ja po obejrzeniu już wiem, że to gra na którą czekałem - takie spełnienie młodzieńczych marzeń o wcieleniu się w ulubionych superbohaterów swojej młodości i spuszczaniu manta wszystkim, którzy kwestionują ich moc i umiejętności.

Mortal Kombat vs. DC Universe nie wyszło, powiedzmy to sobie szczerze. Owszem, są osoby, które wciąż lubią bić się superbohaterami ze świata DC, ale i oni przyznają, że gra mogła prezentować lepszy poziom. Netherrealm zamierza to zmienić dzięki Injustice: Gods Among Us i jak widać na powyższym materiale, może się to udać. Konkretna bijatyka z ulubionymi bohaterami DC, mechanika przypominająca tę zastosowaną w ostatnim Mortal Kombat, duża interakcja z otoczeniem. Sam miód. Niestety musimy uzbroić się w cierpliwość, zagramy dopiero w przyszłym roku.

źródło : http://polygamia.pl/Polygamia/1,107...tyce_z_superbohater ami_zawsze_marzylem.html

Dla mnie bomba! Mortal Kombat 9 to bez dwóch zdań, najlepsza bijatyka jaka w ogóle wyszła, co już wróży wielki sukces 'Injustice : Gods Amongs Us', bo w końcu za obie gry odpowiedzialne jest to samo studio. Niczego nie można się przyczepić, no może jedynie ... soundtracku podczas walk, bo ten jest naprawdę beznadziejny. W MK9 też jest beznadziejny ;) Szkoda, bo muzyka to bardzo ważny element w grze... Gdyby soundtrack został wypełniony kawałkami ciężkiego rocka, bijatyka idealna póki co.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
    1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Powiem tak gra prezentuje się wyśmienicie. Oby tylko było dużo kozackich postaci więcej aren i w ogóle po tym gameplayu WOW !! :)

Wczytywanie...

Poleć forum