1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

O walce w Shadow Complex

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TymonPRO, Lipiec 15, 2009.

1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Shadow Complex to jeden z ciekawszych tytułów, jakie pojawią się tego lata w usłudze Xbox LIVE Arcade i nawet informacja, że da się go przejść w dwie godziny specjalnie mnie nie zmartwiła. Podobnie jak Kenner, ja również nie lubię się spieszyć. Trochę szkoda, że cena to 1200 MSP, ale mam nadzieję, że kolejne filmiki już ostatecznie przekonają mnie, że warto je wydać. W pierwszym z nich możemy zobaczyć i posłuchać co nieco o systemie walki.

More Shadow Complex Info

Początkowo główny bohater jest tylko normalnym szaraczkiem, który potrafi przyłożyć i wypluć kilka kul z pistoletu. Nietrudno jednak domyślić się, że w trakcie gry zaobserwujemy jego ewolucję w sprawnego zabijakę. Dostanie nowe bronie, materiały wybuchowe oraz (najważniejsze) kolejne części eksperymentalnego pancerza, który dodaje mu sił oraz zwiększa szybkość (wygląda to czadowo).

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=LOw0ETGDVH8[/YOUTUBE]

Polygamia.pl - Dziennik Gracza - gry, najnowsze informacje, screeny, zwiastuny, recenzje

2. Lotnik421 Xbox One

3. markus23ss

markus23ss Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    zapowiada sie niezla pozycja.cos na styl commandosa jedynki i star wars force unleashed.

4. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Mam pytanko wiadomo już ile będzie ważyć ta gra? Modle się, żeby mniej niż 70mb ale to raczej nie możliwe bo wtedy na memorce by mi się zmieściło.

5. _DaRkNeS_

_DaRkNeS_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    O naprawdę warte swojej ceny ! :) , a co do rozmiarów , to nie ma co się łudzić ze na memorce się zmieści , dziwie się naprawdę jak można nie posiadać obecnie dysku do konsoli :p nawet 20gb.

6. tcjc

tcjc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Olimp
    przypuszczam że będzie zajmowało około 1,5 GB, więc bez dysku ani rusz. Szczęka mi opadła jak zobaczyłem że wolfenstein 3d zajmuje prawie 200 MB. Gry arcade mnie do tej pory niezbyt interesowały, ale chyba pora to zmienić, patrząc na ten tytuł.

Wczytywanie...

Poleć forum