1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Obiektywne spojrzenie na pc vs xbox360. Pomocy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez matj, Grudzień 29, 2012.

1. matj

matj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam, posiadam kompa ( i7 3770k, 8gb ddr3, gtx 660 2gb) i mysle nad kupnem xboxa. Ale czy jest sens? Wiekszosc gier z xa jest tez na pc, a w dodatku ladniejsza grafika , A przy moim pc mam wszystko na full i plynnie. Jedynie te exclusivy sa na korzysc xa? A duzo ich nie ma... wiadomo kompa trzeba zmieniac, zeby na maxa szlo ciagle ale z tym kompem mam spokoj na pare lat bo nawet detale na medium w grze beda lepiej wygladac niz na xie. A kupowanie xa dla paru gier (ufc 3, mortale, tekkeny) to chyba mija sie z celem. Co wy sadzicie???

Wysłane z mojego Grand X In za pomocą Tapatalk

2. Lotnik421 Xbox One

3. arekkobylo

arekkobylo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Jeżeli chcesz kupić tylko dla paru gier to się nie opłaca.Ale jeżeli bardzo chcesz to możesz kupić pograć i sprzedać.

4. sepel1994

sepel1994 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    jak nie masz co z kasa zrobic to sobie kup.

5. matj

matj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: Obiektywne spojrzenie na pc vs xbox360. Pomocy

Czyli xbox jest kierowany dla osob ze slabymi pc , ktorych nie stac na ciagla wymiane ?
    Wysłane z mojego Grand X In za pomocą Tapatalk

6. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Alert Jesteś użytkownikiem nie zakładaj tematów w dziale dla świeżaków

Wczytywanie...

Poleć forum