1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Objaśnienia

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ratajek, Kwiecień 26, 2011.

1. ratajek

ratajek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W tym temacie chciałbym aby użytkownicy forum objaśniali różne skróty, wyrazy użytkownikom takim jak ja, czyli tym którzy dopiero co weszli w posiadanie xboxa bądź dopiero co zarejestrowali się na forum i nie wiedzą co niektóre wyrażenia oznaczają.
    Na przykład:
    M$p - Microsoft Points (czy jakoś tak ten skrót był, wybaczcie ale jestem zielony jak narazie)

Ja na przykład nie wiem co oznacza "gra JTAG , gra no-JTAG"

Jeżeli temat umieściłem w złym dziale to prosze administratora o przeniesienie do odpowiedniego działu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja też chcę pomóc. Oto moje propozycje :

MILF - mom i like to f**k - z wiki "mamuśka, która chciałbym przelecieć"

Camper - pasożyt pospolity. Campowaniu oddają się osobniki z tendencją do małych jąder, brania d*py w troki za każdym razem gdy coś zobaczą oraz no-skilla. Z reguły cecha ta występuje u graczy BF-a, oraz n00b-tuberów, ale zauważono także wzmożony ruch camperski wśród posiadaczy PC i PS3.

EDIT:
    Chciałbym wyjaśnić pewne zaistniałe nieścisłości. Wiele osób pisało do mnie, że przyczyny campienia to nie tylko martwica mózgu i wypychanie majtek skarpetkami. Otóż niektórzy tłumacza swoje zachowanie brakiem obudów dłoni (?), lub agarofobią, przez co musza wysiadywać całymi dniami w małych pomieszczeniach z otworem 2 x 4 cm, szpara na oddychanie i TIRem ammo.

4. ratajek

ratajek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Chodziło mi raczej o Skróty i Wyrazy dotyczące XBOXA! a nie tego co oglądasz.

5. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Szpaner94, nie obraź się ale jesteś trochę dziwny :D albo ja jestem już tak zmęczony że nie ogarniam co czytam :D

6. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    @UP'y

Wybaczcie, ale myślałem o przydatnych skrótach ! Ponadto campin dotyczy ścisłe Xbox-a, od kiedy to PSN padło i cała ta hołota zaczęła rozdziewiczać XBL w darmowy weekend...

7. midasziom

midasziom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak dla mnie to możę jeszcze pouczymy się alfabetu albo liczyć? :) Temat jest kompletnie bez sensu. Każdy mający choć trochę intelektu zrozumie odpowiednie skróty.

P.S. Szpaner94, najlepszy tekst jaki ostatnio czytałem:)

8. freeq_

freeq_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn-Koźle
    umarłem <lol2>

9. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Moderator nie jest od przenoszenia tematów, ty powinieneś się domyśleć że to nie jest żaden news !

Poleć forum