1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oblivion a doczytywanie terenu

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Elendil, Sierpień 31, 2009.

1. Elendil

Elendil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam zamiar zakupic gre oblivion. Jednak odstrasza mnie troche te doczytywanie terenu i napisy loading area:/ Czy jak zainstaluje na dysku to mimo tego gra wygladac bedzie tak?:

Kod:
    http://www.youtube.com/watch?v=lLhdgLrBfxA&feature=related
    bo to troche zniecheca do gry:/ i napisze troche o grze, czy fajna, grafa, muzyka, questy, fabula.

2. Lotnik421 Xbox One

3. _DaRkNeS_

_DaRkNeS_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Po zainstalowaniu na dysku jest lepiej ale mimo to loading się pojawia ale to sekundy :p

4. kuhar

kuhar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A po zainstalowaniu ostatniej aktualizacji dasha i ponownej instalacji gry na dysk jest jeszcze lepiej - prawie nic się nie doczytuje :)

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o grze przeczytaj jej recenzję (mojego autorstwa) w 360Stopni http://www.mediafire.com/download.php?lmj4roznzjb

5. Elendil

Elendil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    JA w tym numerze nic o oblivionie nie widze... prosze o komentarze tych ktorzy maja gre jak jest u nich. Gra bedzie oryginal.

6. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    u mnie nawet przed updatem nei bylo doczytywan(ani na samej podstawce,ani w dodatkach) wiec isntaluj smialo ^^

loadingi pojawialy sie tylko przy wejsciu/wyjsciu z instancji/budynku ale trwalo to doslownie pare sekund

7. kuhar

kuhar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Faktycznie - nie ten numer .
    W tym jest recka obliviona:
    360Stopni_nr2_hq.zip
    Strona 44

Wczytywanie...

Poleć forum