1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

oblivion shivering isles

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez nowyziomek, Luty 4, 2009.

1. nowyziomek

nowyziomek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    cześc. nie wiem jak uruchomic dodatków (shiverin isles i knights of nine )
    .instaluje je nma twardym dysku. potem pisze że mam włożyc obliviona. prosze pomocy.kupiłenm oblivion game of the year .

sory za błedy ale sie spiesze

2. Lotnik421 Xbox One

3. Papillon

Papillon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Woj. Śląskie
    Jako że nikt nie odpisał...
    Po wgraniu z płytki dodatku shiverin isles, musisz dalej grać w Obliviona, aż do któregoś dnia (już nie pamiętam po ilu wychodzi ta informacja). Po tym czasie właśnie wyjdzie info, że odkryto portal na wyspie (jak się nie mylę będzie ona zaznaczona na mapie Obliviona) idziesz/płyniesz tam i zagadując strażnika przed portalem zaczynają się questy dodatkowe (+ dodatkowa mapa za portalem). Wiem że to zagmatwane... Mam nadzieję że pomogłem.

P.S Dawno, dawno temu grałem w Oblivion, więc mogłem się gdzieś pomylić. Powodzenia

4. marta21

marta21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie , czy jest moze na xboxa Oblivion w polskiej wersji językowej ?

5. Exorinus

Exorinus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnów
    Wydaje mi sie ze nie...
    p.s. witamy archeologa!

Wczytywanie...

Poleć forum