1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oblivion Sterwowanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Tieu, Styczeń 21, 2010.

1. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Witam, chciałbym się zapytać jakie jest sterowanie w Oblivionie. Uściślając pod którym przyciskiem co się kryje. Chcę sobie ustawić tak na padzie na PC. Bo wkrótce dostanę swojego x360 a chcę już się przyzwyczaić :).

Więc prosiłbym o pełen opis przycisków... ( Na necie nie mogłem znaleźć :( )

2. Lotnik421 Xbox One

3. karo7384

karo7384 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Pad od xboxa jest naprawde wygodny i sterowanie w każdej grze przyswoisz sobie w 5 minut, więc nie musisz kombinować.

4. qatroo

qatroo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    dokładnie tak jak napisał karo ja też bardzo się niepokoiłem że ten pad od x nie wejdzie mi w rękę ale to jak by był cud w każdą grę gra się lepiej niż na kompie serio..

5. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    Nie pamiętam wszystkiego ale napisze ci to co wiem (mogą być błędy nie chce mi się uruchamiać obliviona):
    L analog- chodzenie
    P analog- kamera
    Y- Skok
    B mapa/ekwipunek/czary i inne
    RT- atak
    LT- blok
    LB- czar podręczny (bez wchodzenia do menu)
    RB- podniesienie przedmiotu (taka jakby lewitacja)
    Kliknięcie lewego analoga- kucnięcie
    A- akcja (np wejście do budynku lub rozpoczęcie rozmowy)
    Strzałka w góre- zmiana czaru
    Kliknięcie prawego analoga- zmiana kamery

6. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    OMG. Czytacie ze zrozumieniem :(? Chcę sobie na kompie pograć tak jak na x360... Mam PS2 więc wiem jak się gra na padzie :(.. Mi chodzi o sterowanie!

@edit

Dziękuje ;)

7. MaciekPRO

MaciekPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    Nie musisz się uczyć obsługi pada od xbox360 :) jest banalnie prosta w 30 minut grania nauczysz się i zrozumiesz że ten pad jest wygodniejszy od pada np PS3,PS2,PSX i od padów podłączanych do komputera. Nie rozumiem przecież nie ma pada podłączanego do komputera takiego samego jak w xbox

Wczytywanie...

Poleć forum