1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oblivion

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Amarant1989, Grudzień 24, 2007.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Amarant1989

Amarant1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Panowie mam pytanie,wybrałem się wczoraj na zakupy do Media Markt akurat przy kartonach z Xboxami stał jakis chętny człowiek z synem chcąc nabyc konsolke.Podsłuchałem trochę rozmowe i sprzedawca powiedział zeby ten gosciu nabyl premiuma z dyskiem bo na arcadzie bez dysku nie pogra sobie w obliviona poniewaz on wymaga dysku i zrzuca na niego 4GB danych.Moje pytanie jest takie czy to prawda??

2. Lotnik421 Xbox One

3. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Odp: Oblivion

To że zrzuca cache(by szybciej się wczytywały mapy) to prawda ale myślę że na konsoli bez dysku też by ruszył ale ze sporym zwolnieniem.

4. Raikoh

Raikoh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Tak, na X'ie bez dysku tez dziala.

5. Piri001

Piri001 Guest

Czyli koles zostal zrobiony w konia :mad: a pisalo ze to sklep tylko dla madrych !

6. Piki

Piki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław

Sklep tylko dla mądrych, bo jak wejdziesz bez jakiejkolwiek wiedzy o przedmiocie, których chcesz nabyć i poprosisz któregoś z pracowników o pomoc w wyborze to wyjdziesz z najdroższym (nie mylić z najlepszym) sprzętem i wcale nie przybędzie Ci wiedzy na dany temat.

"Media Markt - nie dla idiotów" = jeśli idiota z grubym portfelem wejdzie do MM, wyjdzie idiotą z pustym portfelem. Lepiej mieć jakieś pojęcia i jedyne, o co pytać pracowników to dostępność przedmiotu...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum