1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Obóz młodzieżowy 2010.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez axe95, Styczeń 20, 2010.

1. axe95

axe95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Suszec
    Siema chce jechać z kumplami na obóz młodzieżowy do Bułgarii. Mam pytanie jakie najlepsze jest biuro podróży bo w zeszłym roku byłem z Indeksu w Włochach i hotel to był jeden wielki syf i grupa niezgrana. Jaki jest najlepszy hotel w Bułgarii taki żeby łazienka i pokój był czysty i jedzenie dobre??

2. Lotnik421 Xbox One

3. otacon

otacon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    może zamiast egzotycznej wyprawy jakiś wakacyjny kurs języka polskiego bardziej by Ci się przydał ;>

4. Tomek2010

Tomek2010 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie patrz na gwiazdki hoteli tyle ci mogę powiedzieć bo było kiedyś w Galileo(nie wiem jak się to pisze) o tych hotelach w Turcji i Bułgarii tam gwiazdki dają sobie sami właściciele wiec raczej szukaj na necie jakiś opinii ludzi którzy tam byli.

Wczytywanie...

Poleć forum