1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Obraz F1 2010

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez strusiek, Październik 13, 2010.

1. strusiek

strusiek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupsk
    Mam pytanie zawsze ściągałem obrazy ISO i po prostu je nagrywałem, lecz po ściągnięciu F1 2010 w wersji PL abgx pokazuje mi 2 błędy coś w nie poprawnością wave.Jako, że nie znam się liczę na waszą pomoc. Co mam zrobić aby przerobić obraz aby działał także u mnie. Z poradników nie wiele rozumiem, a co gorsze nie wiem skąd wziąć pliki aby zmienić wave bo linki podane na forum dawno wygasły. Z góry dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomaszek12

tomaszek12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Chyba mam te same błędy co Ty :(.....po wypaleniu płytki X360 nie widzi jej wcale . Właśnie ściągam z innego żródła i zobaczę co pokaże abgx360 .....

Wczytywanie...

Poleć forum