1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Obraz FULLHD bez HDMI

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Fado365, Luty 6, 2012.

1. Fado365

Fado365 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam możliwość kupienia xboxa w b. dobrym stanie lecz bez wyjscia HDMI. Moje pytanie jest takie, czy istnieje jakaś opcja aby w takim Xboxie uzyskać obraz FullHD na telewizorku (obsługującym FullHD oczywiście). Może istnieją jakieś kable, przejściówki czy cuś? Wiem że takich tematów jest milion, ale akurat na żaden nie trafiłem. Jeżeli ktoś zna jakiś podobny temat proszę o podanie linka.
    Pozdrawiam :>

2. Lotnik421 Xbox One

3. SerwisKonsol

SerwisKonsol Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Co najwyzej 1080i

Kabel hdtv.

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.

4. invisible

invisible Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Bezposrednio nie da sie uzyskac Full HD. Przez component mozesz uzyskac max 1080i. Kiedys byla garstka modeli tv, ktore obslugiwaly 1080p po componencie, ale obecnie nic takiego nie znajdziesz. Opcja jest taka, ze mozesz wykorzystac jakis zewnetrzny skaler obrazu, ktory podbije Ci rozdzialke do 1080p (np. wyzszej klasy amplitunery do kina domowego posiadaja takie ustrojstwo). Niestety, aby uzyskac dobry efekt trzeba sie sporo wykosztowac na dobry jakosciowo skaler co jest nieoplacalne pod wzgledem finansowym. Lepiej dolozyc pare groszy i kupic wersje z HDMI, jesli nam bardzo zalezy na full HD.

PS. Jesli posiadasz 32 cale to wedlug mnie zabawa w Full HD i tak nie ma sensu. Component spokojnie wystarczy. Full HD ma sens w ekranach o przekatnej minimum 40 cali.

5. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    A różnica i tak nie jest tak wyraźna. Druga sprawa ze bez hdmi to stara płyta główna i może szybko paść:p

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

6. invisible

invisible Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Zgadzam sie z miskiem. Konsola bez HDMI to pierwszy, premierowy wypust, wiec swoje pewnie juz przezyla (produkcja 2006r.) Lepiej zainwestowac w cos nowszego np z 2008/2009r.

7. Fado365

Fado365 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak, telewizor będzie 32 Full HD jakiś, większy poprostu nie pasuje do mojego pokoju ( mały pokój), jakbym doładował sobie tutaj 40+cali to śmiesznie by to wyglądało. Postanowiłem, że poszukam jakiejś konsolki z HDMI. Dzięki za odp i pomoc :)

Wczytywanie...

Poleć forum