1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Obraz gier RIP

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez HIF PL, Październik 20, 2013.

1. HIF PL

HIF PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siema
    Jestem początkującym rghowcem, więc to pytanie może wydać się głupie. Niedawno oddałem konsolke do przeróbki, jedynym programem jaki mam na xboxie jest XEXMENU 1.1. Wiem co zrobić jak mam gre w postaci ISO. Jednak ostatnio sciągnałem kilka gier w postaci spakowanego pliku rar. Po rozpakowaniu pojawiają mi sie foldery z grą typu bin, media, platform a w nim pliki .dll . I teraz nie bardzo wiem z tym fantem zrobić.

Czy próbować stworzyć z tego obraz ISO a potem z ISO do GOD a następnie skopiować z pomocą xex'a na xboxa?

2. Lotnik421 Xbox One

3. piotr300

piotr300 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    sosnowiec
    Może pobrales gry przerobione do defalut xex, jesli tak to wystarczy te wypakowane pliki wrzucic do folderu i wrzucic na hdd

4. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dokładnke, po rozpakowaniu wśród tych wszystkich plików masz plik : DEFAULT.XEX ?? Jeśli tak, to pobrałeś grę przerobioną do XEX'a.
    Utwórz sobie folder z nazwą gry i wrzuć do niego te wszystkie pliki, skopiuj ten folder tam gdzie trzymasz gry.

Pisane na SGS+ w tapatalk 4.

5. sab3r

sab3r Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie,

Jestem tu nowy aczkolwiek to forum przeglądam już od ponad tyg (od czasu dostania konsoli) szukałem odpowiedzi po internecie, ale nic nie znalazłem :/ a dokładniej ściągnąłem fife 2014 niby w formacie pod RGH ale po rozpakowaniu pliki gry wyglądają tak:
    [​IMG] i teraz moje pytanie co z tym zrobić? :p Dzięki z góry za podpowiedź.

EDIT:
    No nic chyba już rozumiem o co chodzi koleś udostępnił wersje na PC zamiast na Xboxa360...

6. Wodorek

Wodorek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Najlepiej pobierać wersje ISO i przerabiać do GOD lub XEX, wtedy nie ma problemu. ;)

1 osoba to lubi.
  7. Jabar

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeśli kolega pobrałby zamiast wersji na XBOX360 wersję na PC , to czy pobierze wypakowane pliki pod RGH czy też obraz ISO to i tak będzie pupka zbita...
    Ja zawsze pobieram gotowe gry pod RGH czy to w XEX'sie czy to w GOD'dzie

Kolego sab3r - masz wersję na XBOX 360 pod RGH - gra wypakowana jest do XEX'a . Sprawdź u siebie czy masz plik DEFAULT.XEX - jeśli masz to z niego odpalisz grę

Zobacz:

1 osoba to lubi.
  8. sab3r

sab3r Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Dziękuję za podpowiedź problem cały w tym, że pobierałem tą grę z forum na którym uploadowali właśnie wersje pod RGH stąd cała inicjatywa :) Nie ściągałem w ciemno licząc na to, że trafię na wersję RGH. Niestety pliku default nie ma jest jedynie to co pokazałem na screenie w takim razie wychodzi na to, że gość który uploadował tą grę nie do końca dobrze sie spisał. No nic poszukam i ściągnę inną wersję.
    dziękuję za pomoc :)

9. Jabar

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ile waży cały rozpakowany folder z tą grą u Ciebie ?? - u mnie waży ok 7GB
    Jeśli tylko pliku DEFAULT.XEX brakuje, to mogę Ci podesłać na maila.
    Pisz PW jak coś. pozdr

Wczytywanie...

Poleć forum