1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Obraz gry + XBL

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Utyk, Kwiecień 20, 2011.

1. Utyk

Utyk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Yo.

Mam 2 problemy:
    1. W bibliotece gier mam zainstalowanego NFS'a hot pursuita. I jakoś tak się dzieje że obrazki "okładki" każdej z gier się ukazują a nfs'a nie. Jakieś pomysły ?
    2. Mój brat założył konto niedawno i dołączył do XBL lecz nie dostał darmowego miesiąca golda ? Czy już ta promocja wyczerpała się ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. termit92

termit92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    1. Ap ropo tego to mam ten sam problem tyle, że z Fifą 11.
    2. Dla jednej konsoli można założyć tylko maksymalnie 3 konta z darmowym trialem golda na 1 miesiąc więc albo je już wykorzystałeś, albo ktoś od kogo kupiłeś je wykorzystał.

4. Utyk

Utyk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    O ile pamiętam kiedyś fifa też mi się nie wyświetlała.

Wczytywanie...

Poleć forum